Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógyteát vagy gyógykés...

Milyen gyógyteát vagy gyógykészítményt fogyasszak székrekedésre? Olyanra gondolok, amit hosszútávon is lehet használni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Dm-ben: Wu Long Anti-adiposis tea (benne 2 kisebb dobozban 10 x 4g-os filter). Nekem beválik, pedig nálam szorulásosabb ember nincs a földön.
2010. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Levolac szirup nem túl erélyes szer és nincsen hozzászokás.
2010. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

OviLac kapszula, étkezések előtt napi egyszer bevenni, természetes összetevők, párom ezt szedi.

Sok folyadékot inni fontos, és a rostgazdag táplálkozás is sokat változtathat. Sima pékárú helyett teljes kiőrlésű, minél gyakrabban, vagy javaslom, kezdjétek napi egyszeri müzlivel vagy zabpehely. Müzliből jobb a természetes összetevős, nem a csokis...stb (bár lehet, ebben is minden megvan?).

Székrekedésre lelkileg: elengedés.

2010. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon székrekedéses voltam. Sokáig nem zavart, aztán olvastam róla, hogy a székrekedés mennyire veszélyes. Akkor csináltam 2 hónapig Colonix kúrát és nagyon eredményes volt. Valahogy az egész testem könnyebb lett a 2. hónap végére. Akkoriban olvastam azt is, hogy a székrekedést elsősorban a folyadékhiány okozza, ezért elkezdtem sokkal több vizet inni. Amikor elkezdtem figyelni, mennyi vizet iszom, akkor jöttem rá, hogy milyen keveset. Most már, ha reggel ébredéskor nincs székletem, megiszom fél liter, vagy még több teát (nem fekete, hanem valami más teát) és ezután kb. fél óra múlva van is eredmény. Azokon a napokon, amikor nem feledkezem meg a bőséges ivásról, sosincs problémám a nagydologgal.
2010. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggel és este igyál meg egy pohár langyos vizet minden ízesítés nélkül.kb. 1 hét múlva /és persze folyamatos ívás mellett / eredmény lesz.

Ez nem bántja a gyomrot mint a teák amit ha tudjuk mindegyik savast csinál, pláne üresen éhgyomorra.

2010. okt. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fabianni mályvatea. Drogériákban kapható.
2010. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brian0 ***** válasza:
savanyú káposzta 500g, tej 500ml
2010. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!