Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet hosszútávon...

Mivel lehet hosszútávon kisimìtani a nagyon dùs göndör hajat?

Figyelt kérdés
Régebben kb. 40 centi volt a hajam, csak az volt a baj, hogy hatalmas mèrtèkben göndörödött... Egyszer próbáltuk vasalni, de nem sok sikerrel. Hallottam hogy van erre profi hajvasaló, de igazából nem tudom... :D Már 3 éve rövid a hajam, de megint szeretnék :) (srác vagyok)
2011. okt. 24. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak tartós hajegyenesítési módszerek.Van az a módszer amikor valami anyagot belevasalnak a hajadba és 4 napig nem érheti víz , nem moshatod meg és sokáig egyenes de a tövét mindig újra kell csináltatni.


Vagy elmész fodrászhoz jól kiritkíttatod , megtépeted a hajad és veszel egy profi hajvasalót.Mindenképpen kérd ki egy fodrász véleményét.

2011. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!