Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tapasztalatok Dr. Torbenkova...

Tapasztalatok Dr. Torbenkova Nagyezsdáról? Pozitív, negatív egyaránt érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

hú, ez egy könnyen megjegyezhető név, de rég hallottam :) Budakeszin rendel, ha jól emlékszem, gyerekorvos, ugye? Én nem nála voltam, hanem a Máriánál (a vezetékneve sajnos nem jut eszembe). Amit hallottam róla, azok nagyon pozitív vélemények voltak, szerette a gyerekeket, jól bánt velük, bár ahogy emlékszem, az oltásokat időnként elég durván adta be :)


Személy szerint semmi kifogásom ellene, nagyon jó gyerekorvos, de ha tudsz, szerintem inkább a Máriához menjetek! Nem tudom, rendel e még... ha eszembe jut a vezetékneve is, akkor megírom :)

2010. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
eszembe jutott közben a név... Dr. Bartos Mária. egy imádnivaló nő!
2010. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ismerem Bartos doktornőt. Dr Torbenkovával kapcsolatban inkább a homeopátiás része érdekelne.
2010. okt. 26. 09:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Ohh, értem. Sajnálom, abban nem tudok segíteni. Azt hittem, gyerekorvost keresel.
2010. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi befejeztük Nagyezsdával a homeopátiás utat, magunk folytatjuk tovább könyvek és tanulás segítségével... Nekem egy szert jól eltalált, azért hálás vagyok ellenben férjemnél a pikkelysömör már 35 000 Ft ba van és főleg két és fél hónap türelmes várakozás,(no kávé betartottunk minden szabályt) nem történt semmi ma mentünk volna újra és megint fizetni kellett volna13at, nem vállalta azt hogy akkor fizetünk legközelebb ha történik egy kis változás. Semmi orvosi felelősségvállalás,plusz elfelejtette, hogy már kétszer adott szert a férjemnek és azt is hogy ugyanazt adta kétszer. Azt mondta ő nem tehet róla hogy nem történt változás,én nem hibáztattam őt egyáltalán, csak azért kértem tőle hogy had fizessünk akkor amikor lesz egy pici változás, hogy megtudjam ez most egy pénznyelőjáték vagy valódi felelős hozzáállás. Miközben köztudott, hogy ha egy szer hat, azonnal hat...(Tegnap este például a cicának adtam nátrium muriaticumot és már ma reggelre megtörtént a változást tudott egy rendeset kakilni előtte hetekig csak pici bogyókat ) Szóval folytatjuk tovább magunk, mert 46000 Ft ot és három hónap türelmes várakozást lazán elfogadott volna tőlünk úg hogy nem érdekli hogy tudott e segíteni.....már nem fogok úgy kockáztatni hogy ő semmiért nem vállal felelősséget... Most férjemmel kettőnk terápiája 70 000 Ft volt két és fél hónap és egy dolgot segített egy orvosilag indokolatlan eredetű fogfájást elmulasztott. Nem baj legalább ennyit kaptunk.... A többi 3 problémával nem tudott mit kezdeni
2019. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és a másik ami nem volt helyes Nagyezsda Torbenkova doktornőtől, hogy arra hivatkozott hogy más orvosnál is otthagyják az emberek a pénzüket úgy, hogy nem javul semmi. Nyilván a világban sok rossz dolog van, de ezzel nem lehet érvelni. Szerettem volna ha 36000 Ft után akkor fizetjük a következő adag pénzt, ha tényleg történik egy kis javulás... Szerintem ez nem volt jogtalan kérés ennyi türelmes bele vetett hit és várakozás után...
2019. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én jártam hozzá több mint egy évig. Egy ismerős ajánlotta, hogy milyen szuper homeopata, ő nagyon elégedett volt vele.

Nekem nem mondta el milyen szereket adott, mondván, szerinte "bekavar" abban az esetben, ha az illető tájékozott a homeopátiában.

Egy fizikai problémámat (enyhe pajzsmirigy gond) megoldotta, de ennyi. Más téren nem volt változás.

Ami nem volt szimpi, hogy tudtommal klasszikus homeopatának hirdeti magát, de már az első konzultáció is nagyon felszínes volt, talán jó ha fél óra volt. A többi konzultáció is gyors volt, max fél óra.

Volt, hogy csörgött a mobilja, felvette, és oroszul gagyogott valakivel. Miután letette, annyit mondott, "bocsi".

Beigérte nekem, hogy meggyógyítja a nőgyógyászati elváltozásom, nehogy megműtsem magam. Amikor 3/4 év múlva nem volt változás, beközölte, hogy menjek Aviva tornára, meghogy biztos lelki oka van (könyörgöm, a klasszikus homeopátiás kezelés pont hogy tudná kezelni az esetleges mögöttes lelki problémákat is, amennyiben van ilyen).

Volt, hogy nyáron elment utazgatni 1-2 hónapra és semmilyen elérhetőséget, stb nem hagyott meg. Közben egy lelet miatt a nőgyógyász felírt egy gyógyszert és rámijesztett, hogy szedjem be. Mivel Torbenkova nem adott meg emailt, stb, nem tudtam megkérdezni tőle, így végül beszedtem a nőgyógyász által felírt gyógyszert. Amikor ez később kiderült, ki volt akadva. Nem értem, ha 1 hónapra otthagyja a betegeit elérhetőség nélkül, akkor mit várt? :)

Még voltak egyéb agymenései is, pl. ne járjak masszázsra mert az hülyeség. Amikor mondtam neki, hogy én úgy érzem jót tesz nekem, meg se hallotta. Többször volt ilyen, hogy rám akart erőszakolni valamit, amikor mondtam neki, hogy nem szeretném, úgy tett, mintha nem hallaná.

Egyébként egyszer egy anyuka a lépcsőházban megállított, hogy Torbenkovához járok-e, mert már egy fél éve ők is járnak hozzá, és semmi eredmény.

2020. máj. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az 5-ös válaszadónak (az előző vagyok):

Megértem, hogy minél hamarabb szerettél volna eredményt, de krónikus problémák kezelése egy picit más, mint az akut. Ha jól értem, a cicádnak akut problémára adtál NatMur-t, ilyen esetben, ha jó a szer, tényleg nagyon hamar ki kell derülnie.

Azt egyébként én jogosnak tartanám, hogy a krónikus homeopátiás kezelés esetén legyen egy megbeszélt időkeret, hogy a beteg mire számíthat, mennyi időn legyen valamiféle javulás a krónikus problémáiban. Az évek során több homeopatához is jártam, illetve egy ideig homeopátiás suliban is tanultam, sajnos ez senkinél se volt gyakorlat.

Olvastam olyan külföldi homeopatáról, aki úgy kezel, hogy ha féléven belül nincs javulás, akkor megbeszéli a beteggel, hogy úgy kezeli tovább, hogy a további kozultációkért csak akkor fizessen neki, ha van javulás.

Van olyan külföldi homeopata, aki ha egy éven belül nincs javulás, akkor a beteget átirányítja más homeopatához, mondván, hogy valószínűleg az a gond, hogy ő nem látja át az adott esetet. Ilyenről itthon még nem hallottam, pedig szerintem, ez lenne a korrekt.

Azt viszont nem értem, mi az hogy, Torbenkova elfelejtette, hogy a férjednek milyen szert adott korábban? Nem írta fel magának? Akkor hogyan követte az esetet, ha azt se tudta, milyen szert adott?

2020. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anita.martinsovszky válasza:

12 éve járunk hozzá, nekünk bevált. A legkisebb fiamat ketdte kezelni, mivel jókat tapasztaltunk, már kisebb gondokkal is hozzá fordultunk a másik 2 gyerekkel is. Lassan teljesen átváltottunk homeopátiára. Kb. 10 éve nem használunk semmi mást. Nagyezsda 100%-is hatékonysággal kezelte-kezeli a gyerekeinket. Minket, szülőket és a nagyszülőket mintha nehezebb lenne. Nem az akut esetekben, inkább az összetettebb, krónikus problémák megoldásakor tapasztaltuk ezt.

Nekünk ő a klinikai orvoslás eszközeivel csak tünetileg kezelhető problémák megszűntetésében is tudott segíteni. A gyerekekkel fantasztikus. Én örülök, hogy a gyerekeink antibiotikum- és szteroidmentesen gyógyultak.

2021. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!