Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet, hogy a leletem...

Hogy lehet, hogy a leletem negatív, amikor mégis van panaszom és tüneteim? Mit csináljak? Tapasztalatok? Lúgosítás?

Figyelt kérdés

1 éve küszködök már hüvelyi folyással(savanyú,krémes sűrű),gombával, ill. hólyaghuruttal.

végre egy év után vett tőlem kenetet a doki, elküldte laborba.

megjött az eredmény és negatív. se gombás se bakteriális fertőzést nem mutattak ki.

mégis megvannak a panaszaim. a szex is fájdalmas a barátommal.


adott egy Gynoflor nevű hüvelykúpot. 12 db. azt mondta, hogy ez vissza állítja a hüvelyi ph-mat, mert biztos felborult. 3-4 naponta egyet használjak.


hát nem tudom most mit kéne csinálnom...az a baj, hogy már nem nagyon tudom elhinni, hogy meggyógyulok :/


ezek szerint el lehetek savasodva...lúgosítanom kéne.

mit csináljak?


2011. aug. 31. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem szüneteltetned kéne a szexet, amíg teljesen rendbe nem jössz, és a barátodat is kezelni kéne, nem tudom, ő volt-e dokinál.

nézesd meg magad egy másik orvossal is.

2011. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia.azt nem tudom,hogy mit csinálj.de tudom milyen én is szenvedek ettől évek óta én már mindent ki próbáltam nálam a doki is azt mondta fel adja.naponta min 2 szer fürdők rengeteg folyadékot iszom és kenem magam.nálam elmúlik 1-2 hónap és vissza jön.megörülök tőle.
2011. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nekem az a baj, hogy el se múlik.


most is kaptam gomba ellen krémet. erre mi van?

használat után két nappal ugyanaz a savanyu sürü folyás jött...


mivel kezeljem a barátomat??? gombára bacilusra vagy SEMMIRE? :D

2011. aug. 31. 22:40
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondták hogy nincs bajom akkor szerencsétlent mivel kezeljem?:/
2011. aug. 31. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:

ha nincs bajod, minek kaptál gomba elleni krémet?

itt valami sántít.

nem neked kell kezelni, hogy is jut ilyen eszedbe??

orvosnak mindkettőtöket. menj el egy másikhoz. a barátod is menjen urológushoz.

2011. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azért mert azt hitték hogy gomba és ideigleneesen egy gombaelleni krémet kaptam utána megjött az eredmény hogy negativ semmi nincs de mégis van :D

ez így érthető?

2011. aug. 31. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:

ha a barátodat nem kezelik a gombára, ő lehet tünetmentes hordozó és folyamatosan visszafertőz, te hiába gyógyítod meg magad

kivéve persze ha csak óvszerrel szeretkeztek

mondjuk amíg ki nem kezeltek mindkettőtöket ajánlott lenne a gumi... mivel az ugye véd a nemi betegségektől

2011. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de engem mivel kezeljenek ha van panaszom de nem mutatott semmit az eredmény?
2011. szept. 1. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha erősen vágysz a cukros, élesztős ételekre, akkor candida vagy clamydia lehet. Ez megfelelő diétával kezelhető. Vagy le kell cserélni az orvost.
2011. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!