Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Deréktáji hátfájás--> Mitől...

Deréktáji hátfájás--> Mitől lehet?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, nem sportolok, és állítólag nagyon rossz a testtartásom --> ez ok, szokott fájni a gerincem ha sokat állok, de nemrég jött egy újfajta fájdalom, ami közvetlenül egy, a gerincem melletti pontból, amikor előre-hátra hajolok. Mitől lehet ez a fájdalom?

Lehet, hogy gerincsérv??? (mondjuk ezt nem hinném, de én nem értek hozzá)

Menjek orvoshoz?


2010. okt. 31. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz mert a gerincferdülésre is adhat tanácsot, hogy hogy is lehetne javítani rajta . Meg ha szúrós fájdalom lehet vesekő is de azt nem ajánlom senkinek azt a fájdalmat.
2010. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van,énis sérvre gyanakszom,de sztem lehet elaludtuk vagy vmi. XD

15L

2010. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

szerintem, ha elmegyek orvoshoz, azt fogják mondani, hogy sportoljak XD

de annyira lusta vagyok, hogy nem hiszem hogy menne...

de tudom, hogy előbb-utóbb muszáj lesz :'(


amikor ezen gondolkodtam, nekem is eszembe jutott ilyen, hogy lehet, hogy alvás közben megrántottam!!! :O mert szoktam rúgdosni. xD

2010. okt. 31. 20:16
 4/16 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy vesekő (legalább is NAGYON remélem), az zsíros kajáktól alakul ki, és egészségtelen táplálkozástól, nem?? hát kb. csak a tejből veszek föl zsírt, és anyám jó szakácsnő, úgyhogy mindig változatosan eszem, és sok gyümölcsöt meg zöldséget is eszem.
2010. okt. 31. 20:18
 5/16 anonim válasza:

Lehet hogy csak a rossz időt jelzi!

Komolyan: pihentesd, szabályos finom mozdulatokat végezz csak, esetleg járj gyógytesire vagy úszni a hátad miatt jobb ha mielőbb elkezded. Ha nagyon fáj akkor doki.

2010. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Vesekő nem hiszem hogy ilyen korban egészséges táplálkozás mellett kialakulna. Mondom: doki ha nagyon fáj.
2010. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

az úszást már tervezgetem, és gyógytesis is vagyok. xD


utánanéztem a vesekő tüneteinek, és nem illik rá, csak a deréktáji fájdalom, úgyhogy megnyugodhatok. xD (de azért lekopogom xD)

2010. okt. 31. 20:22
 8/16 A kérdező kommentje:
végül is, előbb-utóbb majd muszáj lesz elmennem ortopédiára a gyógytesi miatt, már beutalóm is van. xD
2010. okt. 31. 20:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hetente 2 szer ússzál mert ha most nem edzed az izmaidat akkor később mi lesz?? Inkább kezdj bele most mint utána bánkódj, hogy már hamarabb kellett volna a hátammal foglalkozni....
2010. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

en ha rossz mozdulatot csinalok, szokott becsipodni valami...

ilyenkor felallni, ulesbol vagy alasbol allig birok...kicsit elore hajolok, mar majd beszarok.

de hala az egnek, eddig 2x tapasztaltam ezt. kb 1 eve, meg elotte vagy 3 eve.

2010. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!