Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék anyukámnak?...

Hogy segíthetnék anyukámnak? (hátfájás)

Figyelt kérdés

eléggé stresszes a munkája és sokat dolgozik. mindig fáj a vállánál a háta. már nagyon sok mindent próbált és nem segített. Tornázott, masszázsra járt, csontkovács stb. Szteroid szúrástól jól volt két napig, de az ugye nem valami egészséges. Mit próbálhatnánk még ki?


Előre is köszönöm a segítséget.


2011. júl. 19. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
reumatológiai és ortopédiai kivizsgálást
2011. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom pedig fiatal vagyok 19/L , a vállaim felé fáj mindig, és nem múlik, se torna nem használ rá se sport, csontkovácsot még nem próbáltam...de nem tudok ellene tenni, időnként masszíroztatom magam attól picit jobb de azért előjön ez a probléma sűrűn. Segíts neki te is ha masszírozásra jobb lenne neki, egy felfrissítő masszást ajánlok, nekem az jót tesz.
2011. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A jóga segíthet!

Olyan jógaoktatót keress, aki jógaterápiával is foglalkozik.

Ha budapestiek vagytok, ezt tudom javasolni: www.satyananda.hu

2011. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vidékiek vagyunk, a masszírozás azt mondja jobban összetöri. van egy kis gerincferdülése a csontkovács szerint. de akkor a kórházi kivizsgálás segíthet?!
2011. júl. 19. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell ehhez kórházba menni, ortopédia, reumatológia, ha ott nem találnak semmit úgyis átküldik neurológiára
2011. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerint vidd el anyukádat az alábbi címre. 2x elmegy, és elfelejti, hogy valamikor is fájt a háta. Jelentkezzetek be előre. Kicsit nagyot hall a Tóni bá.

Jó egészséget!


Cím: 1101 Budapest, Hungária krt. 5-7.

Salgótarjáni úton balra az első bekötő út.

A Bem lakótelepen az iskola mellett a volt óvoda épületében.

...

Közvetlen telefon és fax: 273-1985, 263-1673,

Tel: 273-1986, 06-20/419 4450

Zolnay Antal

2012. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!