Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopata orvossal tapasztalat...

Homeopata orvossal tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%. Jobb mint a hagyományos.
2010. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én még csak ismerkedek a dologgal...ezért gonodltam megkérdezek vkit,aki ebben járatos...neten találhatok orvost a környékemen,ugye? köszi a választ!
2010. nov. 11. 15:36
 3/6 cydor válasza:

ha homeopátiaval kapcsolatos kérdésed van, igazi szaktekintély Márkus professzor.

orvosikerdesek[kukac]moksaelixir[pont]hu

ez nem a reklám helye, ezért nem reklámozom az elixírjét, csak annyit, hogy minden nep használom.


Homeopaták között is van aki lelkiismeretes és van pénzhajhász, mint ahogy az akadémiai orvosok között is. A Professzornak elképesztően sok páciense van, és hihetetlen sok gyógyult ember hálás neki. a Prof amugy Soproni, de több kolegáját megtératette már, így az ország több pontján is elérhető, illetve rendszeresen tart előadásokat szerte az országban, ahol lehet neki kérdéseket feltenni.

2010. nov. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen....
2010. nov. 14. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon jó volt. A férjem apja Lime-kóros volt fél évig antibiotikumos kezelést írtak neki Pesten.Fél évig szedte a gyógyszereket. Nem gyógyult rosszabbul lett, ekkor Kecskeméten ajánlottak neki egy Szentesi dokit( homeopata gyógyszerrel) aki újabb fél év alatt teljesen meggyógyította. Én magam nemigen hittem ezekben a szerekben, de be kellett látnom, hogy ez nem Isteni csoda, ez tény. Több hónapi únszolás után mi is elmentünk, s kiderült a férjemet is megcsípte, már régebben egy kullancs, s ő is Lime-kór gyanús. Nál még nem indult be a bénulás, izomfájdalom, mivel ez évekig lappang.Neki is írt fel Joalis cseppeket a doki, s 12 hét alatt teljesen meggyógyul. Nálam pajzsmirigy és hormonrendzserbeállítást végzett terhesség előtt. Egyenlőre jól működök.

Azóta akinek csak tudom elmondom a sikeres gyógyulásokat. Szerintem, ha jó dokira találsz, nem sarlatánra, akkor biztosan használni fog, bármit is ad. Persze nagy kitartás kell, pl. esetleg sok lemondás, hiszen általában aki islyen gyógyszereket használ, nem kávézhat, csak bogyóból pl.( csibkebogyó)készült teát fogyaszthat, mentolos dolgokat nem ehet,homeopátiás fogkrémre kell váltania, alkoholt, cigit letennie. Már aki él ezekkel.Ezek még nem is olyan nagy áldozatok. Nálink min. fél, de egy évig nem lehetett glutén-es dolgokat enni....stb. Dehát ezt biztosan te is tudod.

Sok sikert és kitartást!

2010. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt én megint!


A mi dokink alapból is orvos, ő idegorvos. Szerintem olyan orvost válassz, aki min. vmilyen orvosi végzettséggel bír.

2010. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!