Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van kiropraktikai/csontkovács kezelésről? Konkrét vélemény érdekelne. Fáj? Biztonságos? Hatásos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez mindig attol fugg, hogy milyen problemad van. Konkretan Nekem segitett abban, hogy "helyre" tettek a csigolyamat, s megszuntek a fajdalmak!

Idegbecsipodesnel is segit, mivel "megnyujtja" a gerincet, s igy szabadda teszi a becsipodott idegszallat.

Nekem konkretan nem fajt a kezeles, de amikor "roppant" a csont az inkabb kellemetlen volt, de nem fajdalom.

Nagyon fontos az, hogy ne felelemmel menj, hiszen a kezeles alatt, elkell engedned magad, es nem feszulthetnek az izmaid.

2011. febr. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 öregvarázsló ***** válasza:

A feleségemnek a munkahelyén becsípődött a dereka két hónapja.Nem tudott kiegyenesedni. A csontkovácsnál helyrehozták úgy, hogy onnan már maga jött haza. Azóta sincs problémája.

Nekünk jó a tapasztalatunk.

2011. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez sokat segít. Nagyon tartok tőle, de biztos vagyok benne hogy segíteni fog.
2011. febr. 14. 06:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Lumbágón esetleg segíthet, de első körben orvoshoz ( ortopédus) kéne menni mert lehet olyan oka a gerincfájdalomnak aminél kifejezetten ártalmas lehet.
2011. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!