Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nincs valami házi praktika...

Nincs valami házi praktika arra az esetre, ha elfogyott az orrcsepp?

Figyelt kérdés
Gyógyfüvekkel nem rendelkezem, tehát valami egyszerű átmeneti megoldásra lennék kíváncsi. Előre is köszi !
2010. nov. 20. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a langyos sós víz nagyon jó hatású, nem bántja a nyálkahártyádat sem.
2010. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsõ vàlaszolóval.
2010. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van!

A sós víz nagyon jó!


Fertőtlenít is és kidugítja az orrot,próbáld ki.Sőt, amikor megfáztam és a torkom is fájt 3 nap alatt a mebucain torokfertőtlenítő alig használt, utána kipróbáltam, hogy sós vízzel gargalizáltam és sokkal jobb lett.Másnap már nem is fájt a torkom.

Viszont ha torokfájásra gargalizálni akar valaki, fontos, hogy gargalizálás után ne öblítséte ki a száját. Először furcsa lesz, mert sós lesz a szád, de pár perc alatt elmúlik.

2010. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. nov. 20. 20:54
 5/6 anonim válasza:
vagy disznó zsír az orrnyeregre
2010. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha erős ételt eszel, mint pl. a torma vagy az erős paprika, az is kidugítja az orrodat.
2010. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!