Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet migrénem? Férfi vagyok,...

Lehet migrénem? Férfi vagyok, Kávézom napi egyszer kb.1decit iszom, dohyányzom naponta kb.10-12szál.

Figyelt kérdés
férfi vagyok, és olyan hirtelen egy nyilalással elekezdődik egy egy oldalu fejfájás váltakozva egyszer egyik oldalon majd késöbb vagy másnap a másik oldalon, valaki adjon tanácsot milyen szakemberhez forduljak. Vérnyomás rendben szemmemel nem igen van baj.
2010. nov. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is migrénem van és én is ffi vok, de ez nem zárja ki, csak a nők körében gyakoribb. Amikor dohányoztam, sokkal gyakrabban szenvedtem tőle, de most az időjárásváltozást érzem meg! Én fájdalomcsillapitónak algopirint szedek, de orvosnál nem voltam, pedig a zöldhályog is migrénes rohamokat okozhat, úgyhogy azt nem ártana megnézetni :(
2010. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húúú ecsém nehogymár húszévesen zöldhályogom legyen mert baszrok már bocsánat:D
2010. nov. 21. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy : fájdalom ambulancia , keress fel egyet, biztos tudnak tanácsot adni, bár a migrént gyógyitani nem lehet, csak együtt élni vele.
2010. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagynéném migrénre Béres Antifront cseppet iszik és bevesz mellé egy aszpirint és nagyon jól elmúlasztja neki!! Én is szedem az antifrontot (és nagyon jó!) mert 25 évesen nagyon érzékeny vagyok az időjárásra. Szóval te is lehetsz. Próbáld ki! ;)
2010. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a migrén általában tompa nyomással kezdődik, majd hányingeres erős fejfájássá alakul. sztem kérj a háziorvostól mri vagy ct vizsgálatra beutalót, te is megnyugszol, meg megmondják,hogy ez mi valójában. a fájdalom ambulancia semmit nem ér, csak gyógyszret írnak, az okot nem keresik. mégegy: a magnesium phosphoricum schüssler dót szerezd be . és mikor kezdődik a görcs, akkor pohár vízben feloldva igyál meg 5 tablettát, ez hatni fog.
2010. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!