Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 8 mg Syncumar-t és 1000 mg...

8 mg Syncumar-t és 1000 mg Keppra-t szedetnek velem naponta, meghalok tőlük, milyen alternatív módszerrel lehet kiváltani természetesen szigorú controll mellett?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak szakember tudná megmondani biztosan, de ez egy laikus fórum.

Az epilepszia és a véralvadási problémák kezelésére szerintem, sajnos, nincs alternatív gyógymód, én legalábbis még nem hallottam róla.

Egyébként a Keppra napi 1000 mg-os dózisa a legalacsonyabb, kezdő adagnak számít.

2008. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szedtem már 2000mg Keppra-t is,de tavaly szép lassan megfeleztük....De a Syncumar-ra ne mondd hogy alapadag...!?A gyógyszertárban mikor kiváltom a cuucot,mindig kérdezik:-Biztos hogy ennyit kell szednem...?!Ez elképesztő mennyiség!!
2008. jún. 5. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
A Syncumart én is sokallom, azt hiszem 2-3 mg a szokásos. Megindokolta az orvos, miért kell ilyen sokat szedni belőle? Esetleg erről érdemes lenne a kezelőorvosodon kívül más szakorvost is megkérdezni, biztos ami biztos.
2008. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A syncumarnak nincs "szokásos"adagja.A véredben az INR-töl függ.Orvosi ellenörzés mellett szedhetö,renszeres vérvétel kisérete mellett.A syncumár véralvadásgátlo,nem hallottam még,hogy van e természetes szer helyette.
2008. jún. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Állítólag a lilahagyma....
2008. jún. 11. 11:58
 6/9 anonim válasza:

Én javasolnám, hogy az említett gyógyszerek mellett próbáld ki az Alveo-t. Egy havi felnött adagja 13500,-Ft. Semmiféle káros mellékhatása nincsen. Alkalmazható minden gyógyszer mellett. Az egy havi szedés utáni kontrol megmutatja a hatásosságát. Csak belföldre postázok!

Csoki bácsi

2008. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előző válaszból kimaradt, hogy egyetlen esetben ellenjavalt: Transzplantáció esetén nem szabad használni, mert erőteljesen javítja az immunrendszert.
2008. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miröl is van szó tulajdonképpen? Csak hogy értsétek jobban;egy kullancscsípésből kialakult agyvelőgyulladáson estem át kettő éve,ezt rosszul kezelték,kaptam egy agytrombózist a korházból hazafelé menet,fél oldalra lebénultam,meg kellett tanulnom ujra járni,stb,a keppra-t az epilepszia-veszély miatt kell szednem,a véralvadásgátlót meg

a trombózis ujboli kalakulását elkerülendő.Most már jól vagyok,még sörözni is szoktam :),csak ezeket a szarokat kéne elhagyni végre....33 évesen még korai,hogy a táskám tablettákkal van tele,mint egy -már bocsánat- kisnyugdíjasnak.....:(

2008. júl. 12. 20:20
 9/9 anonim válasza:
Akkor hagyd el, csak úgy. És igyál sok sok vizet! Én is ezt teszem 26 évesen, mert elegem van a véralvadás gátlásból! Legjobb vérhígító a víz.:) Lehet, hogy rákra is hajlamom van, mégsem védekezek ellene. És akkor mi van? Neked nem hullik a hajad, meg a fogad nem romlik ezektől a saroktól? Hát több kárt okoznak, mint hasznot. inkább mégegy trombózis, minthogy teljesen tönkremenjek és ne ehessek egészséges zöldségeket. TEljesen természet ellenes a diéta is és elhitetik a ma emberével, hogy ez egészséges. Minden másom leépül, de nem kapok több trombózist( amit lehet, amúgy se kapnÉk) Gondviselés is van, nem kell minden ellen bebisztosítani magunkat.
2012. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!