Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire lehet hinni a biorezo...

Mennyire lehet hinni a biorezonancia textnek, Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok hiteles vizsgálat van eddig a tapasztalokról, ezért passz.
2010. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Túl sok pozitív eredményt hoz ki.

Már csak a nagy számok törvénye alapján is bejön közülük néhány.

De az eredmény többi része csak annyira mint egy átlag horoszkóp...

Mondjuk biorezonancia készülék és biorezonancia készülék közt is van különbség...

2010. dec. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Semennyire. Csalás, szemfényvestés, és annak is a legaljasabb formája, mert beteg embereket károsít meg és von el a kezeléstől!!! Maffia!!! Mint a homeopaták.

Egy tudományos vizsgálat sincs ami akár az 1%-át igazolná.

2010. dec. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
78%
Én tavaly voltam ilyen vizsgálaton, és igazából én sem nagyon hittem ennek az egész dolognak, de amikor beültem a székbe és a gép rögtön megmutatta hogy mi a legfőbb problémám, kicsit megváltozott a véleményem.Elég súlyos gerinc problémáim vannak és a hölgy azt mondta, hogy a gép is ezt dobta ki először, itt van a központi probléma.Nézd, én azt mondom, hogy egy próbát megér, hogy saját tapasztalataid alapján ítéld meg...Valakinek beválik, valakinek nem!
2010. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam tehát én is ezen a vizsgálaton, és olyanokat mutatott ki, amiről nincs tudomásom, amiről van azt meg ki sem mutatta. A biztonság kedvéért azért elmegyek egy hasi ultrahangra. A háziorvosom sem sokat ad rá, de ki tudja...
2010. dec. 7. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy közeli ismerősöm volt ilyen vizsgálaton,nagyon rosz véleménye volt,sok olyan dolgokat mondtak ami nem igaz:Pl súlyos epekövessége van,(már régen kivették az epehólyagját,bal vese cisztás,sajnos nincs bal veséje tumor miatt eltávolították stb,stb....)Neki nincs bizalma ezek után,de ha úgy gondolod próbáld meg,hátha neked jókat mond!!!!
2010. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 demeve válasza:
56%

Érdekesek a vélemények a biorezonanciáról, nagyon színesek a tapasztalatok! :) Már elég régi ez a kérdés, azért én mégis leírom a személyes tapasztalatomat ezzel kapcsolatban. Tinédzser lányként 4 évig jártam nőgyógyásztól nőgyógyászig, hogy mondják már meg, miért vannak folyamatosan miómák a petefészkeimen, de nem tudták, csak antibiotikumokkal tömtek és 2 havonta jártam rákszűrésre. Közben összeismerkedtem egy orvos csajjal, aki mellesleg homeopátiás kezelésekkel és állapotfelméréssel is foglalkozott, és felajánlotta, hogy megnézi, mi lehet a baj. Kérdezgetett, méregetett, aztán azt mondta, hogy allergiás vagyok a parlagfűre (sajnos durván igaz), a szőlőmagra (fáj tőle a hasam), kérdezte, nem szedek-e túl sok gyógyszert, mert a májam nagyon le van terhelve (antibiotikumok tömkelege + epilepsziagyógyszer), és amúgy meg a candida okozza a miómáimat. Hagyjam abba a sajt- vagy csokievést (iszonyat mennyiségben zabáltam a sajtot, de ő ezt nem tudta). Később elmentem orvoshoz, és nem voltak már miómáim. Ennyit arról, hogy a biorezonancia kamu!

A biorezonancia megfelelő orvosi szaktudás mellett nagyon hatékony, de anélkül sajnos kétes. A gép nem minden, szaktudás is kell hozzá.

2012. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Röviden: sok a kamu..
2017. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Az az igazság szerintem, hogy sok olyan betegség van, ami látszik rajtunk (mint pl gerincbetegség vagy hasonlók), így ezekhez nem kell nagy "tudás", hogy kitalálják mi a gond. Azt is észrevettem, hogy ha nem látják rajtad akkor rávezető kérdéseket tesznek fel és a válaszaidból próbálják kitalálni mi a problémád. Pl. néhány hete sajnos volt nálunk egy Papp Laszló nevű emberke Székesfehérvárról "biorezonanciás" gépekkel. Kicsikart tőlunk elég sok pénzt. (Sajnos nem volt időm utananézni előre a dolgoknak bizonyos okok miatt, amit itt nem akarok reszletezni..költözes stb és ezért mentem bele). Véleményem szerint, az öregebb "pacienseknél" egyszerűen kitalálja a statisztika felhasználásával, meg hát ott vagy és rádnéz. Ha fiatalabb az illető, akkor már nehezebb dolga van ilyenkor rákérdez pl, hogy mire "fókuszáljon" és abból következtet. Aki belemegy ilyen vizsgálatba azt ajánlom, hogy próbáljon kitérni az olyan válaszok elől, amiből lehetne következtetni milyen egészségügyi baja van, csináljon képet a készülék(ek)ről és később nézzen utána az interneten (pl. már az árából lehet következtetni mennyire megbízható az eredmény) és ha már belement gondoljon úgy rá mint "tanulópénzre" :)


A miómás eset, amit itt valaki leírt az érdekes. (Egyébként nekem is volt.) Viszont az köztudott, hogy a tejtermékeket mellőzni kellene (erre én is rátippeltem volna). Mondjuk az is lehetett, hogy valamilyen lelki vagy speciálisan tinikori dolog okozta és ezért tünt el egy idő után. (Ha megnezik az interneten lehet olvasni ilyen esetekről.)

2019. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Vannak nagyon pontos precíz Nelson-Scio féle biorezonanciás bemérő készülékek, meg korrekt szakemberek, orvostermészetgyogyászok is használják, van ahol külföldön (Svájc, Ausztria, Kina) háziorvosnál ez a beugró legkomplexebb vizsgálat mielőtt bármit is felirna. Ezt onnan tudom hogy megtapasztaltam a saját bőrömön. Beteg lettem és csak tapogatózott a doki, amit meguntam majd mikor javasoltak jóismerőseim egy Sciós szakemberhez kíváncsian elmentem. Beszkennelte az 5 pántos elektródán keresztűl az egész szervezetem, majd kimutatta pontosan pl azokat a bakteriális, virusos fertőzéseket is amiken átestem, amikről tudtam, s csak bonyolult vérképleletben mutathatók ki pl a borellia schigella stb és olyat is megtudtam amit fontos kezelni. Azon is ámultam hogy pontosan azokat a szöveti részeket vérképet is kijelezete amik nekem a krónikus egyedi problémám volt!!! A másfél óra alatt megtudtam mindent magamról, energiaszint, véroxigén, viz, vas, mikroelemek, vitaminok,hormonok, szervfunkciók, meridiánok, csakrák agy tüdő, vese, idegrendszer állapota!

Páromat is elvittem aki nem hitt benne de ledöbbent mert a bélpolipjait is feltérképezte, illetve májfunkcio zavart. Azóta jól vagyunk mert megtudtuk a test visszajelzése alapján hol kellett korrigálni a szokásainkat. Sőt a káros vizérnél alvást is kimutatta ami fontos és arrébb húztuk az ágyat igy jobb lett a pihenés. A gyakoribb lelki érzelmi állapotot is simán mutatja az aura szinei alapján azt segit átforditani a jó gondolatok irányába pozitiv megerősitő mondatokkal.

Ezek alapján a féléves kontroll javasolt így karban tartható az össz egészségünk.

Nem humbug, csak korrekt gép és szaki kell, mint mindenhol számit!!!!!!! Megérte az ár érték arányát a kezelés.

2023. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!