Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magas vérnyomásra milyen...

Magas vérnyomásra milyen homeopátiás szert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem annyira magas a vérnyomásom 140/90 körül van, de az orvos mindenáron vérnyomáscsökkentő gyógyszert akar velem szedetni. 26 éves vagyok és mostanában szeretnék babát, nem szeretnék gyógyszert szedni, de a magasabb vérnyomás is aggaszt. Tudnátok valamit javasolni?
2010. dec. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A homepátiás szer is gyógyszer, a hatásosságáról és a biztonságosságáról pedig semmilyen vizsgálatot nem végeztek el. Semmivel sem vagy beljebb, ha azt szedsz, mert vagy hatástalan, vagy teljesen ismeretlenek a kockázatai.


Amúgy nem idegi alapon van? Csak kérdezem.

2010. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod!

mivel szervi okot nem találtak, valszeg lelki okai vannak. vagy ilyesmi. próbáltam szedni rá Frontint, amitől kába voltam és magas marad a vérnyomásom. Homeos bogyóval is próbálkoztam, amitől tényleg jobban voltam, jókat aludtam, de nem ment lejjebb. Nekem ezek a homeos dolgok bejönnek (alleriára is ilyet szedek), csak sajnos nem tudom, hogy magas vérnyomásra konkrétan melyiket kellene szednem....

2010. dec. 7. 12:17
 3/5 anonim válasza:

Bocsi, hogy nem választ adok, hanem inkább kérdeznék: méréskor jöttél rá, hogy picit magas a vérnyomásod, vagy voltak/vannak valamilyen tüneteid is, amik után megmérted?

Egyébként sajnos nem ismerek ilyen hoemos dolgot. Gondolom nem is dohányzol, ha babát akarsz..

Több folyadék, több mozgás, ez az, ami biztos..

2010. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hoemos=homeos :)
2010. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

néha fáj a fejem, akkor szoktam mérni és akkor magas. amúgy mindig a dokik szólnak, hogy magasabb. nem dohányzom, eleget iszom, mozogni mozoghatnék többet az igaz.

most életmódváltáson vagyok, táplálkozáson próbálok változtatni, de hogy lesz-e eredménye. majd kiderül!

köszi a tippeket!

2010. dec. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!