Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat a jobb oldali...

Mire utalhat a jobb oldali alhasi fájdalom, ami köldök és derék tájékra sugárzik?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja puffadást, rossz emésztést, savasodást és enyhe hasfájást tapasztalok. Kaptam egy gyógyszert az emésztési zaarokra, de a fájdalom nem szűnt meg, nem erős, de gyakorlatileg folyamatos.
2009. jan. 9. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A jobb oldali, köldöktáji fájdalom vakbélgyulladásra utalhat, de ha már egy hónapja fáj, akkor max valami enyhébb gond lehet (ha ez az oka). Lehet vesegyulladás is, az ezekre a helyekre sugárzik ki (meg esetleg ágyéktájra, alhasba). Ha nem múlik el rövidesen, én kérnék egy alaposabb kivizsgálást.
2009. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, látom, írtad is az alhast.
2009. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem nőgyógyászhoz menj el,vagy ülj bele cickafark ülőfürdőbe.3/4Lavor melegvíz+fél liter cickafarktea bele.c tea:Fél l vízzel leforrázni 2-3 teáskanál cickafark-at.
2009. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És az is lehet,hogy egyszerű bélrendszeri hurut.Nekem is voltak mostanában hasonló panaszaim,ezért önszorgalomból vettem méregtelenítő teát,és csináltam minden hétfőn egy méregtelenítő napot.Csak gyümölcsöt,és gyümlét,vagy ásványvizet ittam.Magam sem hittem volna,de 2 hónapja nem jelentkeztek a panaszaim,pedig csak 1 hónapig méregtelenítettem.Előtte sajna már heti 2-3 alkalommal voltak görcsös hasi fájdalmaim.Próbáld ki ezt is esetleg.

Értek egy cseppecskét a hasi betegségekhez,de én sem tudtam magyarázni a panaszaim,gondoltam ezt kipróbálom,és úgy tűnik bevált.

2009. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válszokat!

Voltam dokinál, gasztroenterológiára küldött. Valószínűleg epeprobléma és/vagy bélszindróma:S

De a méregtelenítési tanácsot megfogadtam és már kicsit jobb!:D

2009. jan. 22. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!