Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik jobb? Ha egy...

Fiúk! Melyik jobb? Ha egy lány alul (comb) vékony, formás, de felül (csípő, derék, has), hájas; vagy ha pont fordítva (comb nem olyan formás, de has vékony, keskeny csípő, dereka is van).

Figyelt kérdés

Bocs ha kicsit furán fogalmaztam. :) De érdekel, mert nekem a hasam lapos, keskeny a csípőm, de a combjaim nem a legvékonyabbak. Vagyis az a 2. csoport vagyok.

De látok olyan lányokat is, akik meg érdekes módon a lábuk tök szép, de aztán akkora úszógumijuk van, meg a hasuk se mondható laposnak... melyik a jobb? Olyan ne írjatok, hogy ha minden vékony és formás. Köszi. :)


2010. aug. 22. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Pedig szerintem az szép, ha minden vékony, formás. Miért nem edzel egy kicsit a lábadra? Pont a comb az, amin egy-két hét alatt látható eredményt tudsz elérni.
2010. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
én szeretem a nagy seggeket is
2010. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

szerintem az a jó amikor egy csajnak homokóra alakja van.

nőies csípő vagyis széles, nem túl vékony formás lábak, poci az ne legyen -azt nagyon nem szeretem- mell pedig kics-közepes, amolyan formás. nálam ez a nyerő

22f

2010. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!