Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a Sensolite...

Mi a véleményetek a Sensolite ( polarizált fényterápia) kezelésről? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy van-e valakinek vakami tapasztalata róla?köszi ...
2010. dec. 22. 16:05
 1/4 Kolibri71 ***** válasza:

Egy bemutatón voltam, és ott kaptam "kezelést". Gondoltam, fájnak az ujjaimban az izületek, lássuk mi lesz. Nos, azok egy kezelés után persze nem múltak el, viszont másnapra eltűnt a már-már ekcéma szerű majdnem sebes kiszáradás, amit a vegyszerek okoztak, amivel dolgozom. Erre tehát biztosan jó.

Másik alkalommal több kezelést kaptam, térd és csípő fájdalomra. Színterápiásan. 3 kezelés volt a fájdalomcsillapítás, a negyedik már a gyógyítás. Na ez nem működött, pedig egymás utáni napokon kaptam őket.

Ugyanakkor azt mondom, ha ez a fény a természetben a Holt-tengernél megtalálható, akkor ezek szerint ott nincsenek beteg emberek. (haha). Szóval szerintem van, amire jó, és van, amire biztosan nem. Körömgombára is biztosan jó, ezt első kézből hallottam.

2010. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JózsideVinci válasza:
A lényeg a lényegben, bármivel is "etetnek", hogy beinduljon a test öngyógyító mechanizmusa, s.sum.lényeg a placebo-hatás és az általa gerjesztett öngyógyítás. De ez nem mások érdeme, hanem a saját testünkké.
2010. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
46%
Valóban létezik placebo hatás, de a Sensolite polarizált fényágy esetében olyan eredményekről olvastam (külföldi orvosok igazolták) amikhez ez önmagában kevés. Valamelyik motorversenyző kéztörése 2 hét alatt forrt össze a hat helyet... (ezt ugyebár röntgen felvétel bizonyítja...)
2012. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző kommentelőnek osztom a véleményét. Voltam kipróbáltam bevált. Youtube-on számtalan tájékoztató videó van. Pl: http://www.youtube.com/watch?v=QRGqsBm-L8s
2012. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!