Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bio rezonanciás kezelésről...

Bio rezonanciás kezelésről mit hallottál?

Figyelt kérdés
állítólag leszoktat az édességutáni vágyról, ill. nem leszek annyira éhes vagyis csökkenti az éhségérzetet.
2009. dec. 17. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én cigiről akartam leszokni vele 3x. Elvileg bármit belerakhatnak a kis üvegcsébe, így bármiről (még a drogról) is leszoktat. Bár azóta is dohányzom, ez inkább az akaratgyengeségem, de közvetlen utána napokig, hetekig nem vágytam a cigire, a fizikai függőségem gyakorlatilag teljesen megszűnt, és jó darabig a cigizés sem volt ugyanaz az érzés, mint előtte. Nem tudom, hogy Te eszel-e kényszeresen óránként, félóránként édességet, de ha nem, akkor nem biztos hogy ki kéne dobni erre a pénzt
2009. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak napiszinten eszek, mondjuk csokit vagy kekszet vagy valamit.

azt mondja hogy jaj itt a karácsony, ha nem érzem elég erősnek magam ahhoz, hogy ne egyek beiglit, akkor ne is vágjunk bele. :D

mondom én azt pedig nemfogom kihagyni. :DD

2009. dec. 17. 19:51
 3/4 anonim válasza:
Ez a kezelés sok mindenre jó.Én is jártam ilyenre.de sűrűn kell járni és elég drága(nekem 9000 ft volt egy alkalom)De van egy másik alternativ tippem a bajodra:azt olvastam/hallottam hogy akkor kivánjuk az édességet ha C-vitamin hiányunk van!Egyél sok zöldség-gyümölcsöt ill. szedjél c-vit.kapszulát!Magas c-vit.tartalmú szezongyümölcs pl:kiwi.
2009. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biorezonancia=átverés

Az nem baj, ha sokat eszel, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt.

Az abban lévő rost foglalja a hasadban a helyet,telíti a gyomrod és emellett rengeteg vitamint tartalmaz. Inkább erre költsd a pénzed.

És édességről való leszokás önuralom kérdése is.

2009. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!