Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elviselhetetlen hát - és...

Elviselhetetlen hát - és nyaki fájdalomra milyen gyógymódot, gyógyszer, kenőcsöt tudtok?

Figyelt kérdés

Már megint nem tudok aludni, annyira elviselhetetlen a fájdalom...a bedugul, sípol a fülem, nyomást érzek a fejemben...a nyakamban, hátamban lévő égető, szúró fájdalmon túl. Orvosnál voltam, nyaktornázom, de semmi sem használ, egyre csak rosszabb, nem tudok aludni sem!:(

23L


2010. dec. 23. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gyógytorna? esetleg masszőr? vagy másik doki...
2010. dec. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gyógytornára jártam 4 évig a gimiben, sajnos nem hsznált...a masszőr lehet, hogy segítene, csak egy picit félénk vagyok hozzá (hogy idegen masszírozzon), de ennél már minden csak jobb lehet!

Esetleg valami kenőcs? Tudom, az sem az okot szünteti meg csak kezeli...:(

2010. dec. 23. 02:21
 3/12 anonim ***** válasza:
El van meszesedve a nyaki csigolyád. Csontkovácsot keress fel. Hol laksz? Én Őrbottyánban tudok egy nagyon jót.
2010. dec. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Orvos, rontgen!

Ezt feltetlen megkell nezetni, mivel a masszor, de a krem sem fog segiteni ezeken a tuneteken.

Ez talan valami fele gyulladas lehet. Mezeizsurlo teat igyal naponta 2-er, s napkozben csalant pl.

Gyogynovenyfurdo! Mezeizsurlo, szemes bors, kamilla, kakukkfu, levendula. Ezekt kell egy nagy fazekban felfoznod, s hozzatenni a furdo vizhez, s ebbe fekudjel bele /15 perc/

Levendula, kakukkfu olajjal masszirozd be a fajjo reszt.

Egy gyogymasszor segithet, vagy egy csontkovacs, de ezek csak a belso kezelesek mellett lesznek hatasosak, mivel ez a fajdalom belulrol erkezik.

Ezeket igy elkezdheted, de feltetlen menj el rontgenre, hogy kideruljon, hogy a csontjaid rendben vannak-e pl.

Igy talalgatni lehet, de biztosat csak a rontgen felvetel fog mondani.

2010. dec. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A csontkovacs jo ötlet,de elötte vegyel be fajdalomcsillapitot.Ebben az evben nekem mar haromszor voltak hasonlo panaszaim,de utoljara amikor kezdtem erezni a fajdalmat azonnal!! hökezelest kaptam jol bebugyolaltam es ket nap mulva jobban lettem.kerüld mindenkeppen a streszt.Nalam mindig az valtja ki.Lazitsd el többször tudatosan a valladat.Sokszor felhuzzuk es ez feszultseget okoz a nyaki izmoknal.
2010. dec. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves fiatal lány, nem vagy egyedül ezzel a problémával.Amit te itt leírtál én is küzdök rapszódikusan ezze bajjal. Bedugul, sípol a füled, ez lehet nyaki meszesedés. Valamitől te nagy stressznek vagy kitéve. Lehet te úgy érzed ez lehetetlen, Te nem vagy stresszes. Négy éve a pánikbetegségem így tört elő, állandó nyaki, hát fájdalom, zsibbadás. Már körberöntgeneztek, voltam MR-in, CT-én. Összetett dolgokból tevődött össze a problémám. Végül vettem Cobralgid krémet, tégelyben árulják a gyógyszertárban. Az segített a legtöbbet. Gyulladás csökkentő, és izomlazító is egyben. De egy évben négyszer elmegyek kiropaktőrhöz. Aki jól megropogtat, az eldeformálódott nyaki gerincemet és a kis mértékű hátgerinc ferdülésemet korrigálja. Jobbulást kívánok neked.
2010. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is dettó ezek a bajaim már egy ideje...rötgen, UH, MRI CT semmit nem mutat, gyomor tükrözés, Vér Labor negatív...mindenki a stresszt mondja...én meg szédülök, fáj a nyakam gerincem, hasam, a veséimnél, a szegycsontomnál...tiszta dráma, és csak 32/F vagyok...viszont a stresszt annyira nehezen veszem be...
2010. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnálom, hogy ennyien küzdünk vele...de köszönöm az ötleteket! Szépen sorban ki fogom próbálni őket! Orvosnál voltam, ahogy írtam, de csak napi két szem 75mg-os Voltarent írt fel, ami ugyan csillapítj fájdalmat, de nem akarok fájdalomcsillapítokon élni! Röngtenre nem küldött el, majd az ünnepek után visszamegyek hozzá...bár már elég kelletlen, mert szerintem csak egy hisztis p.csának tart, pedig tényleg elviselhetetlenül fáj...ezt Ti tudjátok a legjobban! :(

A stressz lehet oka, valóban kicsit stresszes életet élek...:(

2010. dec. 25. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:

16:50

Nyugtato vagy Hangulatjavito teakevereket vegyel es ezt fogyaszd.

1 kg. akacmez + 6 fej f.hagyma, nem cikk, hanem fej!

A f.hagymat aprora vagod, s beteteszed a mezbe, majd 1 honapig erleled, de neha razd fel. Az 1 honap letelte utan, ebbol napi 1-2 ev.kanallal fogyasz. Nem foglalkozz az izevel, de nem veszes, ajanlom, hogy vagy lefekves elott, vagy az etkezesek elott fogyaszd, igy elkerulod a kellemetlen izt.

Viszont vertisztito, es a meszesedest is leszedi, s erdemes ezt evente 1-er elfogyasztani, mivel meg a gyulladasokat is eltunteti a szervezetbol, tehat betegseget is megelozol, de erosebb is lesz a szervezeted.

Levendula olajat szerezz be, s amikor faj, akkor keszits kakukkfubol furdot, vagy pedig meleg pakolast tegyel a tarkodra, majd az olajjal masszirozd be.

Jelenleg a Fiamnak igy kezelem es mar jobban erzi magat.

Termeszetesen fogyasszal gyogyteakat is kozben.

Tornaztasd ez nagyon fontos. Feltetlen talald meg az okot, mivel meg fiatal vagy, de a fenti gyogymodok mellett mar nem fog fajni. Amit kaptal gyogyszert, az a vesedet es a gyomrodat fogja tonkre tenni, amikor hosszu ideig szeded.

2010. dec. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Mindössze" annyi a problémád, hogy 3 helyen be van csípődve 1-1 ideggszál. Az idő múltával csak súlyosbodni fog, ha nem kezelteted. Konzervatív kezelés eree nem használ, esetenként még ront is. A problémát manuál terepeuta tudja csak megoldani, a kiropraktika nem használ, mert az csak ízületekre koncentrál, neked pedig más irányú a problémád. Tudok segíteni: Írj az etorok@gmail.com címre és megbeszéljük, vagy hívj a 06 20 390 4557 mobilszámon.
2011. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!