Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek? Erős megfázásom...

Mit tegyek? Erős megfázásom van, este pedig színdarabot adok elő.

Figyelt kérdés
Folyik az orrom állandóan, percenként tüsszentek. Gondoltam itt megkérdem, tudtok e valami értelmes gyógyítási módot, vagy legalább enyhítést, ugyanis este színdarabot adok elő. Előre is köszi...
2010. dec. 24. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogsz egy lavórt. Készítesz natúr kamillateát, forrón a lavórba öntöd, föléhajolsz. A fejedet letakarod egy törülközővel, hogy ne jusson ki a gőz, és inhalálsz pár percig. Nekem használni szokott, amúgy pedig a tengerisós orrsprayt ajánlom
2010. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sok mézecske magában, igyál bármilyen teát ami van otthon (természetesen csak forrót), ezenkívül segíthet még a forró fürdő is, rengeteg folyadék (bármilyen furcsa tényleg fontos, mert segíti a bacik kiürülését) továbbá kipróbálhatod, hogy eszel magában egy kis fokhagymát. Köztudott az antibiotikumos hatása. (ami ráadásul természetes eredetű) Mindezt eljátszhatod indulás előtt is, bár javasolnám, hogy maradj otthon. Nem lenne jó őket is megfertőzni, ráadásul lehet, hogy addigra vicces hangod lesz.

Ha nem múlik el pár napon belül fordulj orvoshoz. (és először lehetőleg ne vegyél be neocitránt és hasonlókat)

Remélem segítettem.

2010. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetes mentatea nem jó? Csak az van itthon, még nagymamám adta... Ha jól tudom az is jó gyógyszer...
2010. dec. 24. 11:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a 2. válaszolónak is, megteszek minden tőlem telhetőt...:-)
2010. dec. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!