Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, hogy estére...

Mit tegyek, hogy estére elmúljon a megfázásom, vagy csillapodjon?

Figyelt kérdés
Vagy legalább az orrom ne legyen bedugulva...
2010. szept. 3. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyma tea, zsalya tea, amit mezzel es citrommal izesitesz, esetleg amikor fozod, beis lelegezheted, igy nem lesz eldugulva az orrod!
2010. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Okés, köszike...

Még írhattok...

2010. szept. 3. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a hagymanak a szaga...

de a gyogyhatasat kellene figyelembe venni. 1 nagy fej voroshagymat megfozol 1/2 l. vizben.

2010. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt igyam meg??? :-SS
2010. szept. 3. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak szimpla meghülés, akkor nagyon jó a régi módszer, meleg fürdés után rögtön jól felöltözni és betakarózni, hogy jól izzadjál. Ilyenkor volt már nekem , hogy így feküdtem le délután aludni és estére el is múlt.Persze egy -két Neo Citrán azért még kell hozzá.És sok tea
2010. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Estig meggyógyulni nem fogsz. Se gyógyteával, se hagymával, se anélkül. GYógyszerrel is csak tüneti kezelést tudsz csinálni: Coldrex nagyon jó rá.
2010. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"estig meggyogyulni nem fogsz!"

En tapasztaltam, hogy a hagyma tea es a zsalya belso fogyasztasa meghules eseten nagyon jot tesz a szervezetnek.

Kohoges eseten lehet a hagymat, petrezselyem zolddel fozni, igy a kapott teat szinten belsoleg fogyasztani.

Isten patikajaban nagyon sok jo gyogynoveny van, es azokkal is lehet gyogyitani, es nincs mellekhatasuk!


Ilyenkor amikor huvos van, erdemes naponta gyogynoveny teakat fogyasztani, igy ellenalobb lesz a szervezetunk a virusokkal szemben.

Az En Fiam 21. evesen mar amikor ilyen problemaja van, akkor keri, a "boszi" teat!

Pici kora ota kapja, amikor nathas, es tudja, hogy milyen

hatasa van!

2010. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valahogy minél előbb meg kell gyógyuljak... 1 hét múlva suli...
2010. szept. 6. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!