Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Idén valami hihetetlen sok...

Idén valami hihetetlen sok pattanásom lett, és nagyon gyakran volt megfázásom és fejfájásom. Ha egy hétig semmi kenyeret, vagy gabonatartalmút nem eszek, teljesen meggyógyul a bőrőm és elmúlik minden nyavaja. Lehetséges, hogy lisztérzékeny lennék?

Figyelt kérdés

Arra is gondoltam, hogy talán az élesztőre vagyok érzékeny.

Az utóbbi két napban ittam egy kis bort és délután megettem próbaképpen egy kis lisztet, harmadnapra iszonyatosan kiszáradt a bőrőm, feszül mint a fene, ráadásul megint köhögök... Nem, nem fogok bőrgyógyászhoz menni. :D


2009. jún. 15. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Szóval, összefoglalva, ami pattanásokat okoz nálam: kenyér, virsli (tejélesztő is van benne állítólag), Chips, tejtermékek.

Fogalmam sincs, mi az összefüggés ezek között. :S

2009. jún. 15. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki kéne hagyni ezeket az étrendedből? (Chips nevű SZEMETET például!)
2009. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kis is fogom, ebben biztos vagyok. Mellesleg chipset szinte egyáltalán nem eszek, viszont a kenyér és a tejtermékek alapélelmiszerek, nagyon nehéz elkerülni őket, mindenben benne vannak. Csak azt kellene tudnom, hogy mi a közös ezekben és melyik közös összetevőjük okozza ezeket a problémákat, mert szinte biztos vagyok benne, hogy valamire allergiás vagyok.
2009. jún. 15. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éve nem ettem kenyeret és nem ittam tejet. Jaés nem voltam beteg, ugyhogy nehogy azthidd hogy kikerülhetetlenek vagy alapélelmiszerek!
2009. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!