Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros/korpás/viszkető fejbőrr...

Zsíros/korpás/viszkető fejbőrre milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam én már szinte minden csodaszert kezdve a Head & Shoulders-től a Schiuma Lavante-ig,de ezek sem használnak úgy érzem. Ugyanúgy viszket a fejbőröm és rendkívül hamar zsírosodik a korpáról nem is beszélve :S

Tudtok ajánlani valamit ami viszonylag megfizethető és használ is?



2011. okt. 30. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi más nem segített, csak a gyógyszertári kénes sampon, tubusban lehet kapni, leszedni a korpát, fertőtlenít és tökéletesen zsírtalanít! Ez tényleg működik. Én már kipróbáltam mindent, még több ezer ft-os csodasamponokat is, de ez a pár száz forintos szutymák segített csak. Ilyen drogériás cuccokkal ne is próbálkozz többet, csak rontani fog. Nekem ezt mondta a patikus, hogyha véget ér a kénes kezelésem, csak Gabi gyereksampont használjak, más ne.
2011. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy amit te ajánlasz az ezerszer kielégítőbben hangzik mint a 3000 ft-os cicomás samponok amik tényleg csak rontanak a helyzeten! Remélem ez bejön mert ha ez sem akkor már tényleg semmi...
2011. okt. 30. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nizoral, vagy teafa
2011. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zoocox válasza:

Sziasztok!

Én is kipróbáltam mindenféle drága csodaszert a patikáig bezárólag (kénes, teafa, stb),de mindig visszatért. Teljesen el voltam keseredve. Hullott a korpa, és hetente kétszer-háromszor kellett hajat mosnom.

De megtaláltam a megoldást a neten. Tök egyszerű. Nem korpás, nem tért vissza már több mint fél éve. Másfél hetente mosok hajat. Vettünk a DM-ben olcsó (700 ft / 3 db) természetes anyagokból álló szappant, és ezzel mosom a hajam. Vizes öblítés után pedig (1 dl 10%-os sima ecet + 4 dl víz)ecetes vízzel öblítek, majd törölköző. Szemedbe ne menjen azért. Pár alkalom után már szépen javulnia kell.

2011. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!