Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Légcső gyulladás? Hogy tudom...

Légcső gyulladás? Hogy tudom gyógyítani? F 18

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja folyamatosan be van gyulladva : vagy a torkom , vagy a légcsövem vagy a hangszálam.

Próbáltam egy két módszert ami segített pl : egész nap különféle meleg teák , vagy este egy evőkanál méz-vegyespálinka keveréket, de egyik se hat igazán. A torkomban egy nagy csomót érzek , mintha mindég lenyelnék egy nagy golyót :) Sajnos ágyban fekvés nem kivitelezhető: érettségi időszak, zéró tolerancia hiányzás terén+ ezalatt a 2 hónap alatt kaptam 2-3 féle anti biotikumokat, amik MAJDNEM elmulasztották , de aztán csak felerősödött , és már nagyon elegem van , mert ha igazán kellene egy nagy betegségnél anti bio- akkor már immunis lesz a szervezetem ezekre. Mit javasoltok ?


2011. jan. 11. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál, vagy gargarizálj kakukkfű teával. Egyél mézet, de utána ne igyál, hogy rajta maradjon a nyálkahártyán. Egyél egy kiskanálnyi reszelt gyömbért mézzel elkeverve.. Gargarizálhatsz almaecetes vízzel is. Párologtass illóolajokat, pl: citromfű, erdei fenyő, eukaliptusz, kakukkfű, levendula, szantál, és zsálya. Ha felnőtt vagy, ezeket használhatod inhalálásra is. 1 l. vízhez 4 csepp illóolajat tegyél. A belsőleg is használható eukaliptuszolajat egy kis kanál cukorra rácseppentve lassan szopogasd el. Ez alaposan átjárja a légutakat. Kizárólag eredeti növényi olajat használj, az aromák nem érnek semmit.
2011. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még talán annyival kiegészíteném, hogy az immunrendszeredet is rendbe kellene rakni. Igyál sok limonádét, mézzel. Ami fontos, hogy cukor nélkül!

Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt nyersen. Könnyű ételeket fogyassz! Inkább csak leveseket, főzelékeket. Húsokat ne!

Napi pár szem datolya és banán fogyasztása, pozitívan hat az agyműködésre is.

2011. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Antibiotikumok helyett vöröshagyma és fokhagyma (nyersen). Utána zöldségzöldje, vagy babkávé szétrágcsálása és akkor kellemetlen szagok sem lesznek.
2011. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem is volt olyan mintha lenne valami a torkomon, elmentem gégészhez h mi bajom, és közölte h pszichés. Nekem a voltbarátom miatt jött ki... neked valoszinu tanulás miatt... vegyél ezüstkolloid oldatot vagy echinaceat. mind a kettő ugyanazt tudja, és irto hatékonyak
2011. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most próbálkozom a tanácsokkal . És az sajnos tény hogy szinte alig eszek zöldséget, gyümölcsöt, és a kései haza érkezés miatt még meleg ételt sem eszek .
2011. jan. 12. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Két módszer is van arra, hogyan tudod gyorsan rendbeszedni a légcsőgyulladásodat.

-1- kockacukorra kell csepegtetni 8 csepp prooliszt s elszopogatni, naponta háromszor. Vigyázat, alkoholos oldat, a null tolarencia miatt vezetés közben nem használható.


-2- Ezüstkolloid. Töményen és hígitva is használható. gargarizálni kell vele, s utána lenyelni 1dl vízhez 1 evőkanál kolloid kell. Ezt is naponta háromszor. semmilyen mellékhatása nincs.

mindkettő segíti az immunrendszer erősödését, Gyógynövényboltokban kapható.

2011. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fél éve kivették a mandulámat. A probléma megszűnt. Köszönöm mindenkinek a válaszokat utólag is .
2014. máj. 1. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval az orvosok már megint nekiestek a tünetnek késsel. És az okot, ami kiváltotta ezt, azt is kezelték? Vagy egyáltalán megkeresték a kiváltó okot?
2014. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!