Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kéztoalagut syndroma. Gyakran...

Kéztoalagut syndroma. Gyakran zsibbadnak a kezeim. Valaki tud ehhez hozzaszolni, gyogyithato?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Legfontosabb a minél hamarabb megkezdett rechabilitáció!

Mert a műtét csak végső esetben jó és nagyon hosszadalmas a gyógyulása, ezért amíg lehet, elhúzzák az orvosok is.

Legjobb módszer, ha a kivéltó cselekvést abbahagyjuk, "pihentetjük" a kezet.

Nekem pl. kerékpározástól kezdődött ( napi szinten tekertem elég sokat ), de most, hogy már más sportot űzök, rendeződött.

Persze ehhez korán el kell kapni, később már nem lehet maradéktalan javulást elérni.

Nagyon hasznos még rá a fizikotherápia.

2011. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzászolást,tanácsodat.Konyhai munkát végzek és nagyon kellemetlen a mindennapos zsibbadás.Már voltam EMG vizsgálaton.
2011. jan. 22. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az állandó megerőltetéstől becsípődött a nyaki 5-6-os csigolya között a Nervus vagus/mozgató ideg/amelyik egészen az ujhegyig vezet. Általában egy hétvégi kezeléssel/2-3/ nyomtalanul gyógyul.Gyógyszállodánkban rendszeresen végezzük ezeket a kezeléseket. Részletekért írj az etorok52@gmail.com címre.
2011. jan. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!