Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valmilyen tea vagy krém...

Van valmilyen tea vagy krém ami tünetmentessé teszi a pikkelysömört?

Figyelt kérdés
13 éves koromban megálapították hogy pikkelysömöröm van,kaptam rá krémeket és elmult.Második terhességem után visszajött a betegség.Nagyon elvagyok keseredve mert iszonyatossan terjed pár hónap alatt a térdemre,lábomra,könyökömre terjedt ki.Először csak 1 forint nagyság volt,most meg közel a 10ft nagysághoz jár,és melette jött megint egy kicsi.A hajam között is uralkodnak.Sajnos az orvos felírt krémek nem használnak.Van esetleg valamilyen csodaszer ami egy ideig tünetmentessé teszi?Köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 5. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok szer létezik, de ez egy igen makacs betegség, fontos a bőrgyógyász szakorvos rendszeres felkeresése.

A legbeváltabb gyógymód - magyar embernek- nem olcsó, a Holt-tengerben való fürdés, 1 hét alatt meggyógyítja.

2009. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi most néztem a neten a holt tengeri termékeket.Kicsid drága de én már megteszek mindent csak valahogyan tünetmentesítsem legalább a nyári hónapokra.Nem szólnák semmit ha 70 évessen jött volna ki,akkor nem törödtem volna vele,de igy 25 évessen nagyon idegesítő.
2009. febr. 5. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem artana ha meregtelenitenel egy kicsit es a hust mellözned egy darabig az etrendböl,kesöbb ehetsz halat is,mindenfajta börbetegseg egy alergias tunet,az ember valamire reagal amit bevisz a szervezetbe nekem a mososzerektöl volt.
2009. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pimafucort kenőcs eltünteti a tüneteket. Nem kell baromi drága sókat venni... 100 Ft-ért vegyél egy kiló tengeri sót, és keverd a fürdővízbe! Mellesleg a lúgosabb táplálkozás nagy mértékben csökkenti a pikkelysömört.
2009. febr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek, hogy el kell kezdeni a méregtelenítést.Gyógytea keverékkel is teheted.Gyógynövény boltban kapsz. 2-3 hétig igyad.Ha esetleg valami gond van , hagyd abba.Napi 1 1/2 - 2 liter folyadékot feltétlenül igyál meg.Nyugtató teakánt próbáld ki a citromfű teát, naponta kétszer. A sós fürdő jó.Húst ne egyél, mig jobban nem leszel. Utána is keveset. Helyette tojás, túró, hüvelyesek. Túróból egy kicsit mindennap ehetsz, segíti a méregtelenítést. A kvarcolás is jó, lehet olcsóbb lámpát is kapni.A korpás hajra nálunk bevált a T/Gel/Neutrogena/.Naponta 3 teáskanál lenmagolaj, étkezés előtt.Esetleg Aloé Vera gél, külsőleg és belsőleg egyaránt.
2009. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is ilyen beteg voltam, 1 éve tünetmentes féleség vagyok, jelenleg talán 5 pöttyöm van, azokat is irtom kifele.

Nos, én a Tomesa nevű helyre jártam, víz és fényterápiás fürdő, 25 alkalom, TB támogatott. Nekem bevált!


[link]


Próbáljátok ki ti is, hátha nektek is segít!

Nekem iszonyú sok dögöm volt, a testem picivel több, mint 50% ilyen volt, hullott, mint a fene, berepedezett, viszketett, brrr...

2009. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Boda Sándor ***** válasza:
Én 20 évig voltam pikkelysömörös 15 éve keresem tudatosan a gyógymódot!Találtam valamit!Csak annyit mondok 4 hónap után nem hogy tünet mentes lettem hanem az állandó korpásodásom is meg szűnt és még sorolhatnám!Én soha nem kentem semmivel nem az a meg oldás!Ha kívülről el mulasztod belül marad és sajnos ízületi és egyéb gondokat okozhat!Már nagyon sokan rendbe jöttek a környezetemben!Szívesen segítek csak itt nem lehet reklámozni dolgokat!
2010. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!