Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi pénzt szánnátok masszáz...

Mennyi pénzt szánnátok masszázsra egy alkalommal?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyógymasszőr vállalkozó lenni és kíváncsi vagyok, mi az az ár amit az emberek még rá tudnak szánni az egészségükre?

Egyáltalán van-e erre igény, eljönnének-e?

Mondjuk egy 30-40 perces hátmasszázsért mennyit adnátok szívesen amit nem sokalltok?

Vagy egy 70-80 perces teljes test masszázsért?


2011. jan. 28. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hol élsz és milyen jövedelmi viszonyok vannak az adott településen. Az ország keleti részében lehet, hogy hetekig nem megy be hozzád senki, míg Pesten, vagy épp Sopronban "hülyére" (bocs) keresheted magad. De ne légy tévedésben. Amikor nekem fájt az egyik karom, no annak a masszírozása tartott kb. másfél órahosszáig. Tehát 70-80 perc alatt az egész testet csak végig símogatod de nem masszírozod. Keress rá, valahol az elmúlt napokban írta valaki, hogy napi 4 ügyfélnél többet sem fizikailag, sem időben nem tud vállalni. Hogy mennyit kérhetsz érte? Menj el a városodban egy masszőrhöz, megtudod rögtön, hogy ő mennyit kér.
2011. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mennyit kérnek, én is dolgoztam már így, de én nem erre, hanem arra vagyok kíváncsi mi az az összeg, amit az ember szívesen kiad érte.

Pl. fél órás masszázs itt, kelet Magyarországon 1500-2500Ft között mozog, de sokan ennyit sem engedhetnek meg maguknak.

2011. jan. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!