Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Belelehet halni első alkalommal?

Belelehet halni első alkalommal?

Figyelt kérdés
Ha legelsőnek szívsz Marihuanát belelehet halni (vagy csak akkor amikor nagyon töményet szívsz?) nem akarom kipróbálni!!! csak kíváncsi vagyok rá (de én a füvet nem tartom drognak :D)
2011. okt. 30. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Magába a cuccba nem lehet, de ha barom vagy és valamit csinálsz pl kiugrasz a 10.ről stb. akk igen:D:D
2011. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

a fű is drog.

és azt nem tudhatod,hogy a szervezeted hogyan reagál rá.

2011. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Próbálgasd csak!A füvet is!Aztán rádjön egy csúnya epilepszia!
2011. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
A fűtöl sose kerülsz kórházba max elájulsz és alszol egy nagyot,de ha kipróbálod ne egyedül haverokkal amúgy társasági szer marha jó buli lesz belőle ,de ha rosszul is leszel igyál meg vagy egyél meg nagy mennyiségű citromot hideg víz lejössz róla egyből ,meghalni nem lehet tőle !!! Jobb lenne a világ ha a fű lenne legális . És nem vagyok fogyasztó de próbáltam már nem egyszer fiatal koromban...
2011. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
A másik nálunk nagyon szarok vannak !!! nem lesz olyan erős hogy bármi bajod essen tőle az max ízelítö amit kipróbálsz .
2011. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
De ha kimész egyszer hollandiába és ott veszel komolyabbat azért rá fogsz jönni ,hogy beletartozik a drogok témájába....
2011. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
A haverom füvezett.Aztán megállapította az orvos hogy az epilepsziát attól kapta.De nekem mindegy.
2011. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 okazaki shinichi ***** válasza:
Nem lehet belehalni nem tippeket akarok adni de engem teljesen ellazított/megnyugtatott ha tömény max köhögsz tőle
2011. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mindenkinek megy a zöld kéz mert volt olyan rendes h nem hülyeségeket írt :D de még mindig nem szeretném kipróbálni x'D
2011. okt. 30. 18:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az volt ,én is láttam amsterdamban német turisták összeestek az utcán mi után kijöttek egy coffe shopból felpofoztam őket semmi bajuk nem volt utána.. és ilyen roham létezik igen ...
2011. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!