Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van aki használta a ricinusola...

Van aki használta a ricinusolajat székrekedésre?

Figyelt kérdés
és mennyit vett be?
2011. jan. 29. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Állítólag annak nagyon rossz az íze.

Gyógyszertárban ajánlották, hogy lenmagot kell beáztatni kb. 6 órára, utána belekeverni joghurtba vagy kefírbe és megenni. Ez nyálkát képez, így könnyebben távozik.

2011. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Állítólag annak nagyon rossz az íze"


A gyógyszereket nem ízlelni veszik be!Különben is kevered a csukamájolajjal.

2011. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D.Laci ***** válasza:
100%
Mennyi folyadékot (vizet) fogyasztasz naponta? Ha nincs kb. 3 liter naponta akkor ne csodálkozz rajta. A vastagbél ugyanis kiszívja a végtermékből a vizet, ha kevés van a szervezetben.
2011. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panelkukac2410 válasza:
Utolsó, én naponta bőven megiszok 3l vizet mégis problémáim vannak a székletemmel. Mozgok rendszeresen elég sokat, és egyszerűen nem értjük édesanyámmal mi van velem..most vettem be ricinusolajat egy hatalmas evőkanállal és ittam rá vizet, mert borzasztó volt. Leginkább az állaga zavart, ilyen zsíros, olajos, nehéz undorító állaga van, végülis mit vártam egy olajtól:DD
2019. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!