Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A medencém fölött 10 centivel...

A medencém fölött 10 centivel jobb oldalt a gerincem mellett nagyon fáj a hátam. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Ilyen szúrás fájdalmat érzek reggel óta, mióta felkeltem. Éjszaka nem tudtam aludni, folyamatosan felébredtem rá úgy fájt. Ezt okozhatja a hideg? -mivel hideg szobában alszok, hát nincs bent 20 fok az tuti. Vagy ez össze függésben lehet a gerinccel? Lehet hogy a hanyag testtartásom is közrejátszik?
2011. jan. 30. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A hideg is közrejátszott, de ha rossz a testtartásod az is. Ilyenkor "becsípődik" egy ideg. A lényeg hogy ha lehet, akkor feküdj le és pihentesd a hátad. Ha 2-3 nap alatt nem múlik akkor orvos. Az úszást tudnám javasolni, az javít a gerinc állapotán is !
2011. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi

az úszás sajnos nem megoldható, nincs uszoda a környéken


de még ki kell, hogy egészítsem a kérdésemet, tehát csak akkor fáj, ha mozgok, ha egyenesen ülök, vagy állok akkor szinte nem érzek semmit, amikor lehajoláshoz készülök akkor azt veszem észre, hogy nem tudok, mert majdnem beszarok, úgy érzem magamat fiatalon mint egy 100 éves tata

2011. jan. 30. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vese tájékon?
2011. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ezzel elmész orvoshoz és gyógytornát fog javasolni remélhetőleg. A fájdalomra fájdalomcsillapítót lehet, és a hideget ha lehet küszöböld ki. A derekadra legalább köss valami melegítőt. Még egy jó tanács: ha emelned kell valamit, akkor azt mindig EGYENES háttal csináld ! Leguggolsz egyenes háttal és úgy.
2011. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lumbágó=deréktáji fájdalom.

Egyelőre kend be valamilyen fájdalomcsillapító kenőccsel. Melegítés nem tesz neki jót. De nem is szabad, hogy megfázzon. Okozhatja egy rossz mozdulat is. Általában másnap jelenik meg a fájdalom, amikor már nem is emlékszel rá, hogy mit csináltál rosszul tegnap. Az előző jól írja: mindig egyenes háttal emelj, és ne akard a fél világot a válladra venni. Kenegetni, kipihenni. Nincs más gyógyszer rá.

2011. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

VESE IS LEHET, HA AZ AKKOR MENJ ORVOSHOZ, DE LEHET HOGY CSAK MEGFÁZOTT

AMÚGY NEKEM IS KB OTT FÁJ PONT MOST:)

2011. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!