Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ropog a lábujjam, a bokám, a...

Ropog a lábujjam, a bokám, a térdem, a gerincem, néha a jobb vállam, a nyakam, a csuklóm és az ujjaim. Azt hiszem, nem sok más izületem van. Miért van ez?

Figyelt kérdés
22 vagyok, 15-16 éves koromban komoly konditerem látogató voltam. Nem fáj, de nagyon zavar. Elég erős a szorításom, mindenki ezt mondja, de ha pl egy keményebb kezet fogok meg, néha ettől is roppannak az ujjaim! A csuklóim meg majdnem mindenféle mozdulatnál lassan... A térdem akkor, ha mondjuk másfél perc állás után behajlítom. A vállam, ha felemelem, a lábujjam minden reggel, mikor ráállok, a gerincem, meg ha gerincből megfordulok. Mi lehet ennek az oka ennek? Mi lehet ez ellen a megoldás, mit lehet szedni és/vagy csinálni? Láttam már hasonló kérdéseket, de nekem szinte mindenem ilyen!
2010. szept. 27. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el ortopédiára,ott biztos tudnak segíteni!

Ezeket az ízületi problémákat csak hosszú,kitartó kúrákkal lehet kezelni.

A DONA porról érdeklődj a gyógyszertárban,hasonló kopásos(neked nem biztos, hogy ilyen problémád van) esetekben javasolják!

2010. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az örthopédián azt mondta Király doki, "hogy úgy mondjam, ön gyártáshibás". Vazze... Meg elküldött egy Csernobilra, és megállapították, hogy az 5. hát és az alatta lévő csigolyám összenőtt, és kissé elburjánzott, de nem gáz... Ja, meg hogy friss, ropogós fiatal vagyok!
2010. szept. 27. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Ha nincs különösebb bajod az ROPPANT jó hír!:D

Minden jót!

2010. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!