Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csináljak? El múlik magától?

Mit csináljak? El múlik magától?

Figyelt kérdés

Remélem jó helyre írom a kérdésemet. Ha nem akkor elnézést. Az lenne a problémám, hogy egyik nap felelőtlen voltam és kiroppantottam az állkapcsom, így jobbra balra mozgattam, meg a fülemhez tettem a kezem így megtámasztva a csontot meg minden. Máskor is csináltam ilyen, jó érzés volt, most viszont az történt, hogy kicsit tompábban hallok vele, körülbelül mint amikor az embernek zuhanyzás után belemegy a víz a fülébe, ezen kívül meg most már pár nap múltával fáj is...

Jó, tudom, hogy hülye dolog volt meg minden, de mit tudok tenni, elmúlik magától? Elmegyek majd fül orr gégészhez, de gondoltam ide is fel teszem a kérdést.


2011. febr. 4. 13:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy konkrétan a fülemmel kapcsolatos dolgokra lennék kíváncsi. Az állkapcsom is fáj, de az majd elmúlik nyilván. Kicsit megijedtem azért így hirtelen, hogy mi van.
2011. febr. 4. 13:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szájsebészt keress fel ezzel a problémával.
2011. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!