Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudnám férjemet meggyőz...

Hogyan tudnám férjemet meggyőzni a homeopátia hatékonyságáról?

Figyelt kérdés
kisfiúnk ősz óta bölcsis és szinte pár nap kihagyással folyamatosan beteg.homeos bogyókkal támogatom szervezetét, amióta megszületett. féjem most látta a neten a vágó-féle bejátszást és utána teljesen nekem esett, hogy micsoda humbuk az egész meghogy mennyi pénzt költöttem már rá,és hogy fél éve jár a gyerek bölcsibe adom neki ezeket a vackokat és ugyanúgy beteg. nem tudtam meggyőzni hogy fél év kell mire megerősödik a pici immunrendszere ezek a szerek csak segítik a szervezete öngyógyító képességét.
2011. febr. 6. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, hogy a férjednek igaza van. Nem mindenkinél válnak be a homeós bogyók. Vannak akik csak betegebbek lesznek tőle.

Gyanús, hogy a babádnál is így van, mert ha fél éve folyamatosan beteg akkor valami súlyos immunrendszeri betegsége van.

Már régen orvoshoz kellett volna vinned.

2011. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Piszok egyszerű, ne szedje, ha rosszabbul lesz, akkor hatottak a szerek. De meg lennék lepve, ha ez történne... Szóval valóban nem látod mekkora kamuszöveg, hogy fél év kell a hatáshoz?! Nagyon nagy bajban lennénk, ha akár csak egy vitamin vagy gyógytea hatásához fél év kéne, és az is az immunrendszert támogatja ám, sőt a gyógyszerek is!

Inkább vegyél neki C vitamint, az legalább tuti segít.

2011. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőnek tökéletesen igaza van.


Ettől eltekintve miért is kéne ráerőszakolnod a férjedre a véleményedet? Neki is van saját meggyőződése, tartsd tiszteletben, ha azt akarod, hogy ő is tiszteletben tartsa a tiedet.

De elsődlegesen a gyerek egészségét kellene szem előtt tartani, és ha fél éve folyamatosan beteg, az NAGYON gáz. Az egy dolog, hogy te mit "hiszel" (megerősödik meg ilyenek), az meg egy másik dolog, hogy a gyereknek egyértelműen orvos kellene.

2011. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Egy normális férfit észérvekkel és pozitív példákkal lehet meggyőzni.

Ha azt látja, hogy szórod a pénzt a nem bizonyított hatású kotyvalékokra és nincs változás, akkor ne várd, hogy elhiggye.

Ne feledd, hogy a homeotápiás szerek is üzlet, méghozzá nagy üzlet.

2011. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Idézzünk: "homeos bogyókkal támogatom szervezetét, amióta megszületett."

"folyamatosan beteg"

Miről beszélünk? Mikor fog hatni? Te magad írtad le, hogy akkor mégse használt neki. Mert nem fél éve kapja ám a szeket. Csak nem tudom, hogy mért kell a gyerekednek szenvednie, csakmert te nem vagy hajlandó szembenézni a valósággal, és normális szereket keresni.

2011. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
szerintem kérjétek ki az orvos véleményét mit gondol, és járjatok utánna hogy miért is lehet beteg
2011. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Tehát, ha jól értem, akkor Ön sem látja, hogy hatna a szer, de még türelmes.

Nos, kedves anyuka, egyszer minden betegségnek, betegeskedésnek vége szakad. Én is többet voltam beteg gyerekként, mint most. Piciként többet, mint nagyként. Az alapján, amit leír az életben nem fogja tudni felelősséggel eldönteni, hogy hatottak-e a bogyók vagy sem a gyermekére.

2011. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ebben a kérdésben apukának van igaza.
2011. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted hatnak ezek az izék, mikor folyamatosan beteg a gyereked?

Annyira felelőtlen vagy!! Miért nem vitted még orvoshoz szegényt?

Neked minek gyerek? JESSZUSOM.. :S

2011. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

A Ferjed igazabol Rad merges, illetve nem a bogyokkal van problemaja, hanem a Te nevelesi modszereddel.

Egy ujszulottnek meg nem kellene semmi fele bogyokat szedni, foleg akkor nem, amikor szoptatod pl.

Aztan mar 4 honapos kortol kaphat zoldseget, gyumolcsot, tehat egeszsegesen eteted, de semmi fele vitamin potlasra nincs szuksege meg egy csecsemonek.

De ugy tudom, hogy ezt a gyermekorvos is elszokta mondani.

Nagyon sok hamisitvany van a piacon mindenfele termekbol, tehat meg a gyogyszerekbol is, igy nem valoszinu, hogy azt van a kapszulaban, ami ravan irva, mint tartalom.

Az biztos, hogy eddig valamit nagyon rosszul csinaltal, hiszen a gyermeked nem egeszseges, tehat a gyermekorvos adjon Neked tanacsot, es O irjon fel vitaminkeszitmenyeket, ha erre szukseg van.

2011. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!