Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudnám férjemet meggyőz...

Hogyan tudnám férjemet meggyőzni a homeopátia hatékonyságáról?

Figyelt kérdés
kisfiúnk ősz óta bölcsis és szinte pár nap kihagyással folyamatosan beteg.homeos bogyókkal támogatom szervezetét, amióta megszületett. féjem most látta a neten a vágó-féle bejátszást és utána teljesen nekem esett, hogy micsoda humbuk az egész meghogy mennyi pénzt költöttem már rá,és hogy fél éve jár a gyerek bölcsibe adom neki ezeket a vackokat és ugyanúgy beteg. nem tudtam meggyőzni hogy fél év kell mire megerősödik a pici immunrendszere ezek a szerek csak segítik a szervezete öngyógyító képességét.
2011. febr. 6. 13:05
1 2
 11/18 anonim válasza:
58%

maagyarra leforditva. par napot leszamitva folyamatosan beteg a gyereked, de te ettol meg hiszel a homeos bogyokban.

Neked milyen agymukodesed van? van egyaltalan mukodo cella abban az agyban amit hordasz?



MI kell ennel tobb, hogy meggyozzod, nem mukodik az a szr amit a gyerekedbe tomsz? MI ???? hogy rosszabbodjon az allapota?


ne haragudj, de ha baratok lennenk, en egeszen biztos elhivnalak egy kavera, hogy kozoljem veled: idiota vagy.


igy csak azt mondom ismeretlenul, hogy gondold at az egeszet megegszer, mert a placebo hatas 3. emberen nem mukodik. azaz attol h te hiszel benne, a gyereken nem lesz hatasa. RAjtad talan, de az is placebo es nem a homeos cucc eredmenye.



orulok, hogy segithettem

2011. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

Jól elbeszélgetünk itt, a kérdező meg ide sem dugja a képét.

Gyanítom nem ezeket a válaszokat várta, de akkor is parasztságnak tartom, hogy semmit nem reagál.

2011. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Húú, beteg kisgyerek! Kemény.

Én szedek homepátiás szereket. Én autoimmun beteg vagyok. Nekem használt. Jobb lett tőle. De mindenki más, más a szervezete.

De egy pici babánál homeos szereket használni...hát nem tudom.

Vidd el azonnal orvoshoz.

2011. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
74%

Nagyon derék anya vagy és még okos is. Add a gyermekednek továbbra is a homeopátiás gyógyszereket, hiszen előbb-utóbb majd meggyógyul. Ha pedig mégsem, akkor azért volt, mert nem hitt benne, hiszen azt tudjuk a homeopata szakértők (aki a filmben is szerepelt pl.) nyilatkozataiból, hogy hinni kell benne, különben nem működik.


Az az ártatlan csöppség nem tehet semmiről... még sok ilyen szülőt Magyarországnak, mint te, hátha még gyorsabban tudunk száguldani akkor lefele a lejtőn!

2011. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 carl badog válasza:
54%

"folyamatosan beteg.homeos bogyókkal támogatom szervezetét"


Honnan veszed, hogy neked "támogatni" kell a gyermeked szervezetét? Ráadásul nem gondolkozol, hiszen kiskorú veszélyeztetéséért még eljárást is lehetne indítani ellened, mert nem teszel eleget a szülői kötelezettségednek. Az okosságot nem a barátnőktől meg a "nekem bevált" szlogenekből kell meríteni.

2011. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
14%

Szia!

Ha beteg a gyerkőc, miközben támogatod homeopátiás szerekkel valszeg attól lehet, hogy nem megfelelő bogyókat adsz neki. Én amondó vagyok, hogy a homeopátia a legjobb választás, de nem mindegy, hogy mit, hogyan, mikor, mennyit.

Keress fel egy homeopátiával kezelő ORVOSt. Vannak, sokan. És vizsgáltasd meg a picit. Ha esetleg nem tudod, hol található ilyen doki, ajánlom neked a [link] oldalt.

2011. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kimerítő válaszokat a kérdésemre! először is nem egyfolytában ezekkel a bogyókkal támogatom a gyerek szervezetét amióta megszületett hanem akkor amikor valamilyen betegség kialakult nála és gyógyszer mellé kapta, hogy hamarabb gyógyuljon. amióta bölcsödés 2-3 hetente látogatjuk az orvost és mivel most került közösségbe, az orvos is, a védőnő is és a gondozónénije is azt mondta, hogy fél év mire mindenféle nyavalyán átesnek a picik és addig sajnos sokat lebetegednek. Örültem volna olyan válasznak aki homeopátiás ismeretekkel és gyakorlattal rendelkezik és egy jó kommentet küldött volna. nem volt pontos a kérdésem alatt alatt az indoklás, elnézést érte..
2011. febr. 18. 22:44
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

Nézd , a homeopaták azt szokták mondani, hogy elismerik, hogy fogalmuk sincs, hogyan működik a homeopátia. Azt is, hogy nincs megfelelő mennyiségű és minőségű klinikai teszt a hatékonyságáról, mert igazából nem is lehet így tesztelni. De viszont ott vannak az ő tapasztalataik a praxisukból, hogy mennyire jó. Ami annyit jelent, hogy a betegnek homeopatikus szert adnak, és egyesek jobban lesznek utána.

Ha neked még ez sincs, akkor miről akarod meggyőzni a férjedet?

2011. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!