Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Generalizált szorongásos...

Generalizált szorongásos betegen segíthet a Sedatif Pc és Magne b6?

Figyelt kérdés
Esetleg valami megoldási javaslatokat ha tudnátok írni. Köszönöm
2011. febr. 10. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, akkor igen. Szerintem ezek nagyon - nagyon enyhe szorongásoldók... Placebónak jók.
2011. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit komplexebb megoldást keress. Neuroptim.hu

Itt van életviteli tanácsadás, hogyan sportolj, mit egyél , mit érdemes szedned.

2011. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a bajom.Szorongás gyerekkortól kezdve igazi ok nélkül. Illetve én tudom az okot, de a betegség megmaradt.

Az általad leírtak nem rossz dolgok, de kevesek.

Akinek ilyen jellegű problémája van, összetettebb kezelés és gyógymód szükséges, akár pszichoterápia is.Erős antidepresszánsokat nem ajánlom!!

Először a problémád okát kell feltárni,magadban tisztázni, utána jöhet a gyógymód.Az jó ha sportolsz,mozogsz, egészségesen élsz,vannak barátaid és családod is melleted áll mindenben.Az sokat segít.

Próbálj meg hasznos elfoglaltságot találni minden napra,aminek látod is értelmét.

Pl. tűzz ki egy célt és valósitsd meg!Én pl. elhatároztam, hogy ha jobb idő lesz, elkezdek futni.

Meg angolt tanulni.

Ne a gyógyszerekben keresd a megoldást...

2011. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus, pszichiáter segíthet megfelelő pszichoterápiával esetleg gyógyszerrel kombinálva.


A Sedatif PC homeopátiás szer, ergo nem fog használni.

2011. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezek nagyon gyenge szerek. Az antidepresszánsokat viszont hosszútávon nem ajánlom a sok mellékhatás miatt. Nekem a pszichoterapeutám segített át a mélypontomon..
2011. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!