Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni a generaliz...

Ki lehet gyógyulni a generalizált szorongásból, vagy beleőrülhet valaki?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben minden miatt szorongok, ha éppen nincs miért, kiagyalok valamit, amin majrézok. Nem tudom, meddig tudom ezt kezelni segítség nélkül.
2011. ápr. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csak orvossal tudod ezt megoldani, leírhatnád pontosabban hogy mi után kezdtél el szorongani stb, mert könnyebb úgy kezeltetni. Megőrülni nem lehet, én nem őrültem meg, csak "kellemetlen"
2011. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szorongással küzdöttem , dolgozni is alig tudtam. Nagyon meg tudja keseriteni az ember életét.


Tudok neked ajánlani egy nagyon jó embert, aki maga is ezzel küzdött és kigyógyut. Nekem ő segitett rengeteget , tudsz vele személyes is találkozni ha messz laksz tőle akkor skype vagy teló.


Itt találod és a legutolsó ember az:

[link]



Sok sikert kivánok és mielöbbi gyógyulást!

2011. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A generalizált szorongás nagyon kellemetlen betegség. Segítség nélkül ebből nem lehet meggyógyulni. Ez nem egy pánikroham, ami 1 órán belül lezajlik. Nekem már harmadszor van. Az lenne a fontos, hogy minél elöbb szakember lásson el.
2011. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!