Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a tapasztalatotok a Debrece...

Mi a tapasztalatotok a Debreceni Klinika szülészetén az ultrahangvizsgálatról? Tajtinéról vélemény esetleg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát, én nem minden ultrahangossal vagyok megelégedve, de Tajtiné Klári a legkedvesebb és a legprecízebb is. A többiek is jók, csak ők inkább futószalag üzemmódban pörgetik az uh-kat. Ja, mi 4d-n is voltunk Tajtinénál :)
2011. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi is voltunk, ott iszonyatosan mézes-mázos volt, de a klinikán nekem teljesen másnak tűnt...
2011. jún. 9. 21:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem ugyanaz a helyzet, mint az oti-ban, az biztos. Ott olyan aranyos a szonográfus hölgy! A klinikán még nem uh-ozott Tajtiné, de még elképzelhető, hogy ő is fog.
2011. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Háááát én Tajtinét a Klinikáról ismerem!:(

De nagyon rossz a véleményem:(

12.heti ultrahangra vártunk.Nem engedte,hogy apa bejöjjön(azt mondta így is meleg van),3 percig nézte a babám,és nekem nem mutatta meg!!!!Azt mondta itt erre nincs idő,menjek a Sápy magánjába és ott megnézi tüzetesebben.Majd hangosan elkezdte diktálni,hogy"az anyai hasfal vastagsága miatt csak a dúrva rendellenességek szűrhetők ki".Igen,nem vagyok sovány,de 200 kiló sem:( Akkor 82 kiló voltam 175 cm magas vagyok.

De az eszébe nem jutott,hogy átküldjön akkor hüvelyire??!!

Hogy lássák normálisan?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nah mindegy:(

Sírva jöttem ki:(szegény férjem azt hitte valami nagy baj van a babával.Soha többet nem mentem a Klinikára uh-rs.Hanem az Otiba Hajnalkához:).Ő vizsont egy csoda:)Imádom!!!!!!!!!Szülni a Klinikán szültem.

2011. jún. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is kétszer kerültem hozzá a klinikán, de mind a kétszer olyan arrogáns volt, hogy az valami elképesztő. Ráadásul a 38. heti ultrahangon teljesen megijesztett, de nem tudom, hogy ebben nagyrészt nem e a rosszindulat dominált e... Én nem fogom fel, hogy a klinikai szakemberekből az alapvető emberi érzések hova lesznek. És előadta, hogy eddig hogy nem voltam uh-n náluk (én is az otiba járok inkább), beesik 38 hetesen stb, és addig megy ez a míg el nem néznek valamit!! És a kismamát teljesen hülyének nézve a fejem fölött diktálja a látomásait...
2011. jún. 10. 07:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetesen nagyon kedves volt. Kértem képet, oda mutatta a monitort, hogy ilyet tud csinálni. Tényleg szépen beszélt hozzám és a babához is. De utána... 18 hetesen a férjem is bejött velem. Kérdeztem hogy bejöhet-e, mire: ez nem mozi, úgysem értünk hozzá, nem látunk semmit. De azért beengedte. Előttem mindenkitől kérdezte h kíváncsi e a nemére. Már alig vártam, mire leszállított az ágyról. Kérdeztem a nemét, mire pofákat vágva megnézte. Genetika miatt többször voltunk UH-n, a következő alkalommal a férjem lábát meglátta a függöny alatt és már akkor kizavarta. Utána be se mert jönni.
2011. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak én tapasztaltam ezt a zavartságot...
2011. jún. 14. 11:30
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

én is az otiba jártam hajnalkához

egy tündér nőci :)

a klinikára nem is akartam menni ultrahangra

pont ezek miatt amit az előttem valók válaszoltak....

2011. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak az OTI!!! Eleve nem ülsz ott egy napig, mire bejutsz! Klárikáról is megvan ám a véleményem!!! Mikor a kisfiamat vártuk, elmentünk Sápy magánrendelőjébe - miivel ő volt az orvosom, kézen fekvő volt - 5x (!) hívott vissza "Klárika", majd az 5. sikertelen 4D után közölte, hogy valószínűleg siket lesz a gyerek, mert bármit csinál nem tudja felébreszteni ezért őőőő arra következtet, hogy nem hall. Az UH-t nem hallja az én drága kis denevérem!!! Most 18 hónapos és nálam is jobban hall és lát!!!! Úgyhogy most ennél a terhességemnél a Klinika közelébe se vagyok hajlandó menni, majd csak amikor eljön a szülés ideje.
2011. jún. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell, hogy Tajtiné Klári országos szinten a legelismertebb szonográfus, vagyis a legjobb a szakmában. Nekem csak jó véleményem van róla, mind a 4D UH-val, mind a klinikai munkájával kapcsolatban. Nem úgy Hajnalkáról, aki az OTI-ban van. Igen, mézes-mázos, bűbáj, de hogy nagyon mellé lő sokszor, az is biztos. Róla meg azt kell tudni, hogy kirúgták a klinikáról, annyira béna volt az UH-hoz, erre felvették az OTI-ba, mondván jó az oda. Na e csodalény megállapította, hogy a méhlepény éri a méhszájat, és emiatt koraszülésem lesz, meg vérezni fogok és még aznap beadták nekem a tüdőérlelőt. A 27. héttől a terhességem rémálommá vált, folyton attól rettegtem, hogy mindjárt vérezni fogok és nem tudom kihordani a végéig a babámat. Hajnalka diagnosztikája után elmentünk Klárihoz 4D-re. Nagyon alaposan megnézett mindent, és megállapította, hogy nem hogy rajta van, nem is érinti a lepény a méhszájat. Az ijedtségek hatására felfogadtunk egy orvost, ő is jól ért az UH-hoz és neki is az volt a véleménye, hogy aggodalomra semmi ok, minden ok. A babám napra pontsoan ,a 40. héten született, egészségesen, hüvelyi úton. Ja és még annit, hogy a 12 hetes UH-n Hajnalka megállapította, hogy fiam lesz. ble is éltük magunkat rendesen. De Klári megmutatta a nuniját a 16 hetesen, és neki lett igaza:)
2011. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!