Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jó a bioptron lámpa vesekő,...

Jó a bioptron lámpa vesekő, vesegörcs kezelésére? Melyik szín?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ESWL kezelés a leghatásosabb rá. (2x volt vesekövem)
2011. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Meg mondom őszintén, nekem volt ilyen Zepteres lámpám,örököltem. Az értéke 130 ezer volt. Szét kellett szednem, mert akinek eladtam, az látni akarta nem hibás-e.

És tudod mi volt benne?? Semmi..ez egy nagy átverés.Egy kínai műanyag ventillátor van benne , meg teljesen értéktelen műanyag lencsék. Ez hit.

2011. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem jó nagy átverés az egész.


No-Spa tabletta kicsit enyhíti és utána orvoshoz menés.

2011. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tomás de Torquemada válasza:

Erree még nem használtam a lámpát ,bár szerintem csak "placebo"...

Tudom mi az a vesekő okozta görcs ,úgyhogy azt mondom:

-urológus

-Meg sok vizet igyál..amennyit csak bírsz!

2011. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A boróka, aranyvessző, csalán, kukoricabajusz, apróbojtorján, zsurló a legjobb rá, ha teának megfőzöd. A férjemnek veseköve van, több mint egy éve. Amióta ezt a keveréket issza több kő is kijött és nem fáj a veséje. Ha be van gyulladva akkor a fehér árvacsalán és a porcsin jó rá
2011. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2011. febr. 20. 22:13
 7/10 anonim válasza:
Fényterápiás lámpákat az egészségügyben is használnak. Persze olyant ami működik. Vesekőre nem hatásos, a fény oda nem jut el. Bőrelváltozások, makacs, nem gyógyuló sebek, műtéti hegek, esetleg ízületi, és izombántalmak kezelésére használható.
2011. febr. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A lencsék polarizált fényt állítanak elő, a ventilátor hűti a lencséket. Gondolom, a szétszedett készülékben lámpa is volt. Ezen kívül nem tudom minek kellene lenni benne. Törpe atommáglyának? Az orvosi készülék hatása 11,5 cm mélyre terjed. Gondolom, a kézi készüléké kisebb. Akit érdekel, a neten mindent megtalál.
2011. febr. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elsőnek is azt ajánlanám mond el a háziorvosodnak hogy van ilyen készüléked.Sárga-narancssárga lenne a szine de a gyulladt felületet mindig kékkel kezelik.Akitől vásároltad adtol is tudsz tanácsot kérni.Tedd ezt ez a biztos
2011. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ekeke ***** válasza:
Le ne nyeld!!!!
2011. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!