Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Biotpron lámpa - milyen színt...

Biotpron lámpa - milyen színt és kezelést alkalmazzunk körömgombára, lábgombára illetve striára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Köröm- és lábgombára tökéletesen működnek az natifungális hatású azolszármazékok (pl. flukonazol, ketokonazol), ezeket recept nélkül megvásárolhatod.

A stria milyen színű? Gyöngyházfényű, vagy livid (élénkpiros)? Ez előbbi esetben semmi nem segít rajta, a további romlást kozmetikumokkat tudod megakadályozni, ez utóbbi esetben pedig keress föl egy endokrinológust.

A bioptront meg felejtsd el. Objektív kutatási eredmény még nem igazolt szignifikáns javulást bioptronozók körében.

2011. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ meg a tanácsokat. Bioptron lámpánk van, és nekem használt. Kezelésre jártam lábammal, és úgy döntöttünk beszerzünk egyet, mert teljesen helyrehozta a problémám. Az óta sok egyéb problémát is kezeltünk vele, sikerrel. Van olyan orvos ismerősöm, aki elismeri, és használja, én is így ismertem meg a lámpát. Amiben viszont biztos vagyok, hogy ez egy segítség, de nem megoldás, csak lámpázástól nem jön rendbe valami, tenni kell érte máshogy is. De én hiszek benne :)


Aki a színterápiásra tud válaszolni, kérem írja meg, kölcsönadtam a könyvet :(

2011. aug. 19. 17:28
 3/8 homo ludensz ***** válasza:
A Fenyő Márta fizikusnő által szabadalmaztatott alapvetően sárga fénnyel indult diadal útjára a lámpa. A színterápiát azután hozzácsapták de meg van annak is gyógyító hasznos tulajdonsága hiszen minden szín más-más frekvencián funkcionál. Van olyan hogy egy színből túltelített a bevilágított terület akkor komplementer színnel korrigáljuk azaz két lencsét teszünk be. A lámpa segíti a gyógyulást de mint minden eszköz önmagában nem csodaszer.
2011. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek ;)
2011. aug. 21. 12:32
 5/8 maitra79 válasza:
46%

Szia!

Nekem is volt ilyen lámpám, és én úgy emléxem, hogy a zöld színnel kellett leginkább azokat a dolgokat kezelni, amik fertőtlenítést igényelnek, és a gomba az ilyen.

2011. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bőrgombásodás

1.lépés: A kezelendő felület megtisztítása

2. ZÖLD színnel 6 percig pásztázva világítsd meg 1 max 2 cm távolságra a problémás területet.

Naponta kétszer


Nagyobb bőrfelület gombásodása esetén célszerű kiegészítő kezelésnént:

6-6 perc SÁRGA szín a májra, lépre

6-6 perc NARANCSSŐÁRGA szín vesékre

6 perc NARANCSSÁRGA szín a solar plexusra VAGY 18 éves kor alatt 6 perc ZÖLD szín a csecsemőmirigyre


Körömgombára


1.lépés: a beteg köröm levágása, reszelése ameddig lehetséges

2.lépés: alkoholos vattával ledörzsölni

3.lépés: ZÖLD színnel 8 perc páztázni 1-1 végtag körmeit. Ha súlyos az eset itt is célszerű a kiegészítő kezeléseket csinálni mint a bőrgombánál

2011. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Schüßler-só NR."11" (Silicea D 12)

Egyszerübb, gyorsabb, olcsóbb és még más nagyon sok jó hatása van a szervezetre, pld. fiatalít is...

2011. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!