Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magneter orvostechnikai...

Magneter orvostechnikai eszköz! Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy használt-e már valaki ilyen műszert terápiás kezelésre? Többen ajánlották, de nagyon drága és eléggé szkeptikus vagyok az ilyen szerkezetekkel kapcsolatban. A hasznos válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 22. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Én 2010. őszén vásároltam.( Professional orvosi készüléket)Nálunk a családban többféle betegség is jelen volt.(reflux azaz gyomorsav túltengés,p3-as nőgyógyászati rákszűrési eredmény,érszűkület)A leggyorsabb eredményt közérzet javulásban értünk el. Aztán két-három hét alatt a gyomorsav túltengés tünetei enyhültek, majd rá két hétre a gyógyszerek szedése is elmaradhatott.Az érszűkület kezelése a mai napig tart, bár az eredmény elképesztő.Az aki régebben csak pár méter megtételére volt képes, ma 3-4 km-es sétákat tesz a kutyájával.Méhnyak rákszűrés eredménye tavaly ősszel P3 /2001. január P2 /2011. május P1 az orvos ilyet még nem tapasztalt a 25 éves pályafutása alatt. Aki a témában otthon van az tudja mit jelent a P3-as eredmény, és mi az a P1. Tehát én elégedett vagyok és boldog a kezdődő méhnyakrákot gyógyszer nélkül teljesen negatívra visszafordította.
2011. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző soraimban elírtam a dátumot.

Tehát: rákszűrés eredménye 2010 ősz P3 azaz pozitív

2011.január P2 negatív

2011. május P1 negatív( ritka)

2011. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!