Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Görbe hátra van olyan eszköz...

Görbe hátra van olyan eszköz ami segíti kiegyenesiteni a hátat?

Figyelt kérdés
Görbe a hátam és szeretnék segíteni magamon de nem tudok odafigyelni hogy egyenesen tartsam,és tornázni is mindig elfelejtek.
2010. dec. 8. 16:11
1 2
 1/11 Dr. Dav ***** válasza:
Diagnosztizáltak Scheuermann-kórt, kyphosist? Mit mutat a röntgen? Kor, nem?
2010. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs,csak görbén tartom... L/17
2010. dec. 8. 16:28
 3/11 tetris ***** válasza:

A gyógyászati segédeszköz boltokban régebben láttam egy széles gumis, pántokból álló eszközt, ami a vállakat arra készteti, hogy hátrébb legyenek, ne essenek előre, ezáltal az ember kihúzva kénytelen tartani magát.

Azt hiszem "tartásjavitó" a neve.

2010. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké jöszönöm valami ilyesmire gondoltam :)
2010. dec. 8. 16:42
 5/11 A kérdező kommentje:
oké köszönöm valami ilyesmire gondoltam :)
2010. dec. 8. 16:43
 6/11 Dr. Dav ***** válasza:
El kéne menned ortopéd orvoshoz ( Dombóvári úti Salusban nagyon jók!) és megröntgeneznek.
2010. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már voltam, és meg is röntgeneztek,de csak a tartásom rossz,sőt meg rehabilitáciora is jartam,meg kellett minden nap tornaznom,az egy kicsit segitett, de abbahagytam mar tavaly es azota nem tornazok mert elfelejtem es ez egy konyebb megoldas lenne.
2010. dec. 8. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Egykori tanárom betette a hosszú mutatópálcát a görbén ülő gyerek inge alá. Utána egyenesen ült.
2010. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem gerincferdülésem van és fűzőt kell hordanom. lehet,hogy neked is az kellene!
2012. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen a görbe háthoz fűzőt kell hordani!De az nem tul kényelmes,szóval szeintem ha nincs semmi bajod,"csak"görbe a hátad akkor marad a gyogytorna!!
2012. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!