Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hat éves fiamnak középfülgyull...

Hat éves fiamnak középfülgyulladása van. Kipróbálnánk a fülgyertyát. Valakinek van pozitív tapasztalata? Nem akarom, hogy felszúrják neki.

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én hatéves fiam épp túlvan egy középfülgyulladáson.


Kapott Panadol szirupot, meg Mucoprontot (sűrű takony miatt), Otrivin orrsrayt, naponta kétszer porszívóztuk az orrát (gyűlöli, de sikerült rávenni), fülmelegítő sapit tettünk fel napi 2szer kb fél órát.

Evett sok mézet (néha kevertem hozzá eukaliptusz, citrom meg kakukkfűolajat - 100 %tisztaságú !)és fokhagymát, szerencsére imádja


Szerencsére nem kellett szúrni, helyrejött.


Jobbulást!


Ninamina

2011. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, persze, a lényeg kimaradt, a fülgyertyát ő nem hagyta, csak az Auceron fülcseppet ( azt már régebben, gyulladás alatt nem használtuk)

A húga viszont imád fülgyertyázni ( meg én is) egy-kétszer fájt a füle, kövirózsacsepp plusz fülgyertya segített , nem kellett doki :-)


Van levendulás fülgyertya, az még jobb!


Ninamina

2011. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Semmivel sem lehet jobban felszúrni a dobhártyát, mint némi megolvadt viasszal. :)
2011. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább el kéne menni a füll-orr gégészetre és Burow oldatos, meg kenőcsös gézcsíkot kérni a fülbe, hogy ne legyen szövődmény.
2011. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál.Kapott nasivin orrcseppet,aerius szirupot.Javasolta,hogy melegítsük a fülét.Már egy hét eltelt és nincs semmi javulás.Sőt talál még rosszabb.Azért érdeklődtem,hogy kiegészítésként használnánk a gyertyát.
2011. febr. 25. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Mondom,hogy ne hagyd annyiban, kérjél Burow oldatot és hozzá a kenőcsöt. Melegítgetéssel nem is múlik el egy vírusos szövődmény, a kórházban idióták.

A Burow oldat valami ecetes elegy és a kenőcs pedig azt hiszen Ftoptofort, vagy valami. Ez az egy, ami tényleg használ és a fülcsöpp. Fülcsöppet lehet kapni vény nélkül is, jobb,mint a semmi.

2011. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Megyünk vissza a dokihoz.
2011. febr. 26. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!