Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalatok a Balcsir...

Milyen tapasztalatok a Balcsiról, babával? Melyik rész homokos, bababarát, tiszta? Kislányom 1,5 éves lesz nyáron, szinte még soha nem voltunk a Balcsin, gondoltuk idén kipróbálnánk!

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Balatonlelle, Napfény strand. Olyan mintha a tengerparton lennél, kultúrált, relatíve olcsó(a kaja nem), hosszan sekély víz, homokos part, direkt családi, mi tavaly voltunk, szuper! Már mehettek!!! Nekünk 1 éves lesz a babánk idén nyáron, de tuti lemegyünk 1x, 2x..:-) Alig várom már ebben a nagy szürkeségben:-))

De egy ilyen babasátrat vagy minel hívják, azt vegyetek, mert nem sok fa van. Igaz lehet kivenni napernyőt, meg ágyat, de hogy mindenre felkészüljetek...:-)

2011. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Balatonföldvár. Déliparton van. Csodás a strand. Nem homokos,de betonnal szegélyezett a part. Nem sok a nádas,tehát kevesebb a viziélőlény(halak,siklók,stb,egyéb gusztustalanságok,még édesvizi szivacs is él itt). Minimum 100 méterig sekély a víz,nem köves, kagylós az alja,hanem iszapos,puha. A hínárokat nehéz elkerülni,de ártalmatlanok,inkább rondák. A balatonföldvári strand fával van beültetve,árnyékos,olyan középkategóriás. Se nem lepusztult,se nem elit.Vannak kajáldák a strandon helyben is,ill. a környékén vendéglők. Ha olcsóbban akarod megúszni a élelmezést,akkor a siófoki Tescoba ugorjatok át(kb.5 km-re van). Vannak a strand mellett zöldséges standok itt beszerezhetsz néhány gyümölcsöt,paradicsomot,uborkát a reggelihez. Gyönyörű rálátás nyílik a srégan szemközti Tihanyra. Főleg este káprázatos,mikor a túlpart kivan világítva. Jajj,de irigyellek titeket ezért a kiruccanásért.én belevagyok zúgva a Balatonba,szívem szerint ott laknék mellette. Sajnos mióta anya vagyok nem voltam(első gyerek,építkezés,némi anyagi nehézség,de fiatalként sokat ,,vandálkottunk" itt. Idén se jutunk el, mert Júliusra várjuk a második bébit. De jövőre mi se hagyjuk ki. Jó tervezgetést,utazást,nyaralást!
2011. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát,Blellére inkább csak akkor menj,mikor nincsenek sokan,pl.: télen!

Nyáron tele a strand,de nem azért mert szuper,hanem mert olyan kicsi,h zsúfolódnak az emberek...


Balatonföldvár nem rossz,de (én itt élek) de ha jót akarsz a bébinek akkor ZAMÁRDI!!!


3 km hosszú füves szabadstrand,sekély vízzel-az 1-es mólónál mindig csak kisgyerekesek vannak- mi is ide járuni!Játszóterek,kúltúrált,rendezett,nem szemetes és a szomszéd törülközője nem lóg a szádba:)

2011. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csopak Balatonfüred Balatonalmádi-Mi ide járunk mert közel van és a kislányom imádja a strandolást.Mindegyiknél van homokkal feltöltött rész.Szuper játszóterek vannak rengeteg büfé.Füredre csak sétálni is le szoktunk menni nagyon szép hangulatos:)
2011. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi a nyaron fogunk a Balatonra menni a kisbabammal aki akkor lesz 1 eves.Zamardiba ami a deli parton van.mar tobbszor is voltunk ott.allitolag az a Balaton leghosszabb strandja.kb 3 km hosszu sekely vizu homokos akar 100 metert is siman besetalhatsz.arak szerintem elfogadhatoak kiveve a balatonsound idoszakat ami iden julius 7-10 ig tart.akkor nagyon dragak a szallasok.2 eve amikor voltunk julius vegen tobb babas csaladot is lattam ott.Balatonfoldvaron is voltunk mar de a strandja meg sem kozeliti a Zamardi starndot ,tul kicsi es gyorsabban mellyul.amikor oda mentunk is atmentunk Zamardiba starndolni.jo nyaralast nektek a picivel
2011. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok.a Zamardi strand partja nem homokos hanem fuves
2011. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, egyszer voltunk nagyon régen a BAlcsin, még lánykoromban:), olyan jókat írtatok, tisztára beleéltem magam. Zamárdin a füves rész miatt tud a baba homokozni a vízparton?
2011. márc. 7. 11:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Hol kerestek szállást?
2011. márc. 7. 11:52
 9/11 anonim ***** válasza:
10:57-es vagyok.szerintem Zamardiban ott a partnal van jatszoter szerintem homokozoval de nem emlekszem pontosan!mi a neten nezegetjuk a szallast.pl : helloturis.hu zimmerinfo.hu de ird be a google-n a keresobe h zamardi szallasok vagy ilyesmi.mi 2 eve messze voltunk a parttol kb 1 km (2500 volt egy ej/fo/nap ) es kocsival mentunk le mindig de most kozelebb nezzuk a parthoz a szallast.par szaz meterre.ezek valamivel dragabbak kb 3500 lesz.szerintem idejeben foglaljatok le mert kesobb nagyon nehez talalni.azt hiszem kb 20% ker elolegbe postai uton.
2011. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2011. márc. 7. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!