Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal kipróbálnánk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kipróbálnánk, hogy tényleg édesebb lesz-e a sperma ha ananászlevet iszik. Mennyit kellene innia és mikor?

Figyelt kérdés
1 l 100%-os anaászlé van itthon. Szerintetek ezt az együttlétünket megelőző nap igya meg vagy elég aznap?
2011. jan. 6. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ezen a téren nincsen tapasztalatom, de szerintem elég aznap meginnia... :)
2011. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem pár napig azt igyon. utána kóstolgathatod.
2011. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-2napig mindenképpen igyon.

kb napi 1litert...:)

de bármilyen édes rostos üccsitől édes lesz neki:)

2011. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindig ez az ananászlé.... jajj. igen, ha pl kávézik azt is megérezni, de bármi jó ami édes, ami meg csupa gyümölcscukor az még jobb, és nmin egy liter, hogy nála mennyi idő mire ez beépül, az nagyon függ attól hány kiló, mit evett. stb kísérletezni kell. nincs recept sajna
2011. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én barátom aznap, és azelőtti nap is megivott 1 l ananászlevet, és nem kávézott, nem evett fokhagymát, sem húst, és nagyon édes, és fini lett neki. :D
2011. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oh ezt én is kiakartam deríteni az exemmel :(

Amúgy álítólag elötte lévő nap...

Én úgy akartam hogy elötte lévő 2 napon kersztül csak azt inni és kerülni a fűszeres kajákat...

2011. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!