Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha Bioptron lámpát nem közvetl...

Ha Bioptron lámpát nem közvetlenül a problémás területre irányítom, hanem annak a területnek a reflexzónájára, akkor is hat?

Figyelt kérdés
Az sem lenne baj, ha sokkal lassabban érek el eredményt, lényeg, hogy hasson.
2011. febr. 26. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
csak a kezelt területre hatásos, másra nem. min. 10 perc
2011. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát hatni nem fog jobban minta melegvizes törülköző, mivel Amerikai Tv shop kamu.
2011. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes hozzászólásodat, kedves utolsó. Csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy masszőrként dolgozom a lámpával, és tapasztalom magamon is a jótékony hatását. Fogadni mernék, hogy még ki sem próbáltad, de meg merem kockáztatni, hogy még csak nem is láttad élőben a lámpát. Legközelebb tartsd meg magadnak a kárálásodat, nagyon köszönöm!
2011. febr. 26. 18:01
 4/10 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem a reflexzónának hathatósabb ingerlése szükséges bár nem tudom a lámpa milyen hatást fejt ki az adott ponton. Eredetileg a polarizált fényt a sejtek gyorsabb megújulása miatt kezdték alkalmazni pld. sebgyógyítás.Ajánlom hogy masszőrként kiméletesen de határozottan menj végig az adott szervez tartozó meridiánon.
2011. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az illetőnek valószínűleg csonthártya gyulladása is van, emiatt a kritikus részhez tartozó zónát nem tudom masszírozni neki, mert már kis nyomásra is fájdalmat érez. Ezért gondoltam a lámpára, de akkor majd meglátom, hogy használ-e. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. febr. 26. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki hisz a reflexzónák létezésében, az ne oltson le másokat.


Ha a lámpa nem használható az adott területre, akkor ne használd. Ennyire egyszerű.


Amúgy tényleg nem amerikai kamu, mivel magyar találmány.

2011. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki nem tudja mi az, hogy reflexzóna, ne okoskodjon! :))))))))
2011. febr. 27. 10:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki hisz abban, hogy az autó gumiját megtapogatva ellenőrizhető az olajszint, az ne tegye magát köznevetség tárgyává.
2011. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most erre mit mondjak??? :))))))))))))))))))))))
2011. febr. 27. 13:02
 10/10 anonim ***** válasza:
:))))))
2011. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!