Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reiki beavatás után közvetlenü...

Reiki beavatás után közvetlenül, vagy közben éreztél, tapasztaltál valami szokatlan dolgot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 16:02
 1/9 tetris ***** válasza:
Engem reikiztek már. Éreztem, hogy könnyebb utána a pénztárcám. Egyebet nem tapasztaltam.
2011. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnálatos, hogy egyesek ezzel akarnak keresni, egyáltalán nem helyeslem.

Mindazonáltal nem ezt kérdeztem :)

2011. ápr. 18. 17:12
 3/9 homo ludensz ***** válasza:
Nem írtad melyik reiki és hányadik fokozatára kaptál beavatást.Általában felhívják a figyelmet hogy lehet hasmenés és egyéb enyhébb tünetek de ezt a tisztulásnak tudják be.Amennyiben komolyan vetted és megfelelően ünnepélyes körülmények között történt a beavatás akkor elég ha ennek megfelelően szereplőként élted meg. A reikivel mások életét könnyebbé tevő ember beavatáskor egy eszközt kap a kezébe azután vagy használja és idővel reikissé válik vagy nem használja és csak egy epizód volt az életében a tanfolyam. Amennyiben teheted soha ne kérj ellenszolgáltatást,mivel te is ingyen kapod az univerzumból a reiki energiát. Minél többet használod mások javára a reikit annál többet kapsz te magad is testben és lélekben hiszen rajtad keresztül áramlik majd a gyógyító energia mely téged is átformál.
2011. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem a tisztulásra értettem! Velem a következő történt: a mester keresztet rajzolt a tenyereimbe, majd a homlokomra, egyszerű fahéjas illóolajjal megcsöpögtetett vattával. A kezemen nem éreztem semmit, de a homlokom égetni kezdett. Gondoltam, hogy az illóolaj hatása miatt van, de ami szemmel is láthatóvá vált, az maga csoda: a homlokom közepén egyértelműen szív alakban kipirosodott a bőröm, és úgy is maradt körülbelül negyed óráig! A másik két társam homlokán pedig kereszt jelent meg!

Hasonló jelenséggel talákoztatok már?

2011. ápr. 18. 19:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és 1-es beavatás volt!
2011. ápr. 18. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-as vagyok. A piros folt az 1-es óta ott van a homlokomon. Melegben jobban látszik, de nem érdekel.

Egyébként az első után 3 napig úgy "égett" minden porcikám, sőt, sokszor volt olyan érzésem is, akármihez nyúltam, hogy az a valami ráz. Semmi gond, a szervezet igazodik a megemelkedett rezgés-szinthez!


Gyakorolj sokat. Saját magadon is megteheted nyugodtan. Az szokott a probléma lenni, ha valaki ilyenkor kipipálja, hogy ez is megvan, aztán nem használja. Később pedig azt mondja, hogy nála nem működik. Csak csináld, élvezd ezt a csodát, és segíts vele másokon is!


Ha majd úgy érzed, hogy eljött az idő a 2-esre, az még több lehetőséget ad nemcsak mások, de önmagadon való segítésre is. Én a saját életemet az ott tanultakkal tudtam teljesen megváltoztatni. Fantasztikus. Szeretettel köszöntelek körünkben!

2011. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

20,40-es vagyok.

A 19,16-tal max. egyetértek. Én sem kértem és ma sem kérek senkitől semmit. Ha valóban szeretetből adod, szeretetből csinálod, azért semmi ellenszolgáltatást nem kérsz, nem kérhetsz.

Ha mégis kaptam egy csomag kávét, egyéb apróságot, azt köszönettel elfogadtam.

Egyébként a legnagyobb ajándék, amit kaptam a kezelttől: öreg nénike, fájt a lába, már tél vége felé jártunk. A konyhaszekrénye tetején volt 3 db. (kissé viseltes) alma, kiválasztotta a legszebbet és nekem adta. Majdnem sírva fakadtam.

2011. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A konyhaszekrénye tetején volt 3 db. (kissé viseltes) alma, kiválasztotta a legszebbet és nekem adta. Majdnem sírva fakadtam. <- ezen most en is :)
2011. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves történet, ami a nénivel és az almákkal volt.

Nem voltam reikis beavatáson, nem vágytam gyógyítani, de szívesen imádkozom a Teremtőhöz, hogy ha Ő is úgy akarja, gyógyítson meg valakit. Szerintem csak Isten képes gyógyítani igazán,úgy értem testileg és lelkileg is.

Nem létezik személytelenül univerzális szeretetenergia.

Van mögötte Valaki...de ki?

A gyógyító Isten egy személy, aki az érdekünket, életünket tartja szem előtt, de ő csak Jézuson és a Szentlelken keresztül tartja a kapcsolatot az emberekkel.INGYEN! Szeretetből, sőt még Ő fizetett értünk.

A reiki során hatalmas erőket, akár testi gyógyulásokat lehet tapasztalni, de az ember lelke kárt vall. Isten ingyen adja vagy nem adja az egészséget, de a reikis (esetleges) gyógyulás után az ember a lelki függőséggel fizet. Miért ne fordulnánk inkább a Jóistenhez? miért lennénk az ember ellenségének rabszolgái?


"Ha te is reikizel, akkor felteheted magadnak a kérdéseket:


Úgy gondolod az erőd Istentől származik?

Volt gyökeres -negatív- változás az életedben a beavatás óta?

Te mennyi időt bírnál ki reiki nélkül?

Teljesen le tudnál állni vele, vagy téged is kényszerítene valami belső erő/sugallat, hogy ne hagyd abba.

Magadra ismersz a fenti történetből? Ezeket tapasztaltad?


Már volt két korábbi bejegyzés a reikiről, de engem ez is megerősít abban, hogy a látszat csal. Rendkívül veszélyes erő, amitől nehéz megszabadulni. Talán saját erőből nem is megy. Mi rossz lehet abban, hogy segíteni akarok az embereknek? Mi rossz lehet az energia adásban?

A kérdés mindig az: honnan van ez az energia? Mert nem Istentől és a Szentlélektől az biztos.

Biztos vagy benne, hogy a szimbólumok/mantrák azt jelentik amit neked mondanak? Ami a könyvekben van?"

2016. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!