Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csontkovacsrol velemenyek,...

Csontkovacsrol velemenyek, tapasztalatok? Minden erdekel.

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 11:07
 1/3 anonim válasza:
Ismerőseim között mindenki dicséri a csontkovácsokat. Én derékbántalmak miatt mentem el egyszer. Sajnos nem segített rajta, sokkal jobban fájt utána mint előtte és el sem múlt a panasz. Aztán hónapok kellettek a gyógyuláshoz. Én azt mondom, hogy vannak jó csontkovácsok az biztos, de nem lát beléd. Engem úgy kezdett el nyomogatni, hogy meg sem vizsgált, a pólót sem húzta fel a hátamon. Lehetett volna akár sérv, gyulladás, egy jó nagy fekete folt ütés miatt, neki teljesen mindegy volt. Nekiesett és kész. Szóval jól gondold meg, hogy kihez fordulsz segítségért.
2011. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj olyan jó! :) Igaz utána egy napig fájt mindenem, de kellemes nagyon. Akkorákat reccsentem, hogy csak úgy pislogtam.:)
2011. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:
100%
Amennyiben jól választod meg akkor igent mondok rá. Példa a nejem aki midig akkor szakít rá időt mikor tényleg már botladozik felfelé a lépcsőn stb. 50 percet dolgozik rajta és mikor hazajön azt mondja: évente egyszer el kéne menni akkor is ha még nem fáj itt ott. A maradék fájdalom azért van mert a nem helyén lévő derék,comb,csípő csont ott meghúzza az izmokat és mikor azok megnyugszanak elmúlik a fájdalom.
2011. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!