Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Akne-ra kapható valamilyen...

Akne-ra kapható valamilyen homeopátiás gyógyszer? Ha igen vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 10:46
 1/10 anonim válasza:
50%

Szia!

Egészen biztosan kapható deee jó lenne ha elösször keresnél egy homeopata orvost aki a segítségedre lehetne!

Mert ha nem a megfelelö golyót használod ....akkor mit sem ér az egész.Szóval egy orvost kellene elösször találnod.Remélem megoldódik a problémád.

Kellemes hétvégét kívánok!

2011. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden ilyen szer vény nélkül kapható.
2011. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
50%

Ne használj homeopátiás szert,, mert az csak humbug, mese habbal, nincs benne semi.

Vagy elmúlik magától a bajod vagy nem. Ha nem, akkor csak rendes gyógszerektől (a gyógynövények is RENDES gyógyszerek), amit szakorvos fog ajánlani neked.

2011. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ne homeopatát keress, hanem orvost. Esetleg többféle szakterületről, mert nem biztos, hogy konkrétan a bőrödnek van baja, lehet más, pl. hormonzavar tünete is.
2011. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 carl badog válasza:
Homeopata szerek=a hatástalanság szinonímája
2011. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Minden homeopata szer vény nélkül kapható. Egyébként meg az előttem szólókhoz csatlakozom , ha nagyon sok a pattanás akkor egyszer érdemes bőrgyógyásznak megmutatni.


A homeopátia csak placebo nem több.

2011. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A homeopátiás szer felesleges, nem használ. Én is próbáltam. Ajánlani tudok neked egy szuszpenziót, ami vény nélkül kapható a patikában. A neve Lubexyl. Ez egy fajta lemosó. Ajánlatos úgy használni, hogy használod egy 2 hétig és abbahogyod egy hétre és újra.

Remélem segítettem.

2011. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért nekem számtalanszor működött a homeopátiás szer. Persze sose fog kiderülni, hogy mi lett volna, ha nem szedem, de ha összevetem az ezzel kezelt hasonló súlyosságú torokgyulladások elmúlásának idejét az antibiotikummal vagy semmivel se kezeltekkel, akkor bizony a mérleg nem feltétlen billen a többi gyógyszer felé. Természetesen komoly betegségeknél szükséges a "hagyományos" orvosi ellenőrzés/kezelés.

Egyébként nálam ezek annak ellenére működnek, hogy pontosan tudom és értem, miért nem kellene működniük.

Marad megoldásként a placebohatás, na de kérdem én, hogy ha egy ártalmatlan dologtól javul a tünetem, akkor vajon kell, hogy érdekeljen, hogy miért javul? (Ismétlem, komolyabb betegségeknél ez nem pálya, de azért pattanásoknál megér egy próbát!)Egyébként konkrét szert valóban homeopátiával foglalkozó orvos tud adni neked!

2011. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem egyik bnőmnek nem a gyógyszer hanem ilyen lézer fényes terápia segített, most már nagyon szép a bőre:)
2011. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is sajnos aknes volt az arcom, de nem akar hogyan, brutálisan csunya, telistele hegekkel, gyulladt és gusztustalan pattanások egyik a másik utan! mindenfélét kiprobáltam, annyit olvastam utánna,h. már belefáradtam, egész nap a laptop elott, vagy epp az orvosoat jartam.. hiszed vagy nem semmi hatasa sem volt egy kezelésnek sem.. nem jártam sehova sem, szegyeltem az arcam, soha nem volt gondom vele, mindig tiszta es szep volt.. szoval sokat olvastam a biolampa "bioptron" kezelésérol.. a kedves ferjemtol megkaptam, 4 honapig napi kétszer használtam, és meg hasznalom is.. gyonyoruen letisztitotta az arcam, nem hittem en benne, csak mar nemvolt mit kiprobalnom.. segitett!! tiszta lett az arcam, igaz valahol meg halványan látszik a nyoma, de az szepen tisztul... szoval sok sikert kivanok, es rengeteg kitartást, turelmet! egy anyuka...
2012. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!