Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Voltatok-e mar kineziologusnal...

Voltatok-e mar kineziologusnal? Erdekelne kinek milyen a tapasztalata.

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Én voltam már! nagyon érdekes tudomány a kineziologia! Tulajdonképpen én sem értem teljesen hogy működik, de hat! Én olyanhoz járok, aki gyakorlatokat ad, és azt napi rendszerességgel csinálni kell(ha el nem felejtem).

Nekem egy bizonyos mélypontomon segített már átjutni kineziologus, csak ajánlani tudom! bár az ára elég borsos...

2009. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi!
2009. febr. 24. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony hatásos. Itt a neten sokat olvashatsz a "hatásmechanizmusáról" is. Nekem összesen 3 kezelésben volt részem, egy nagyon tapasztalt kineziológus által, hát nagyon jókor és nagyon jól jött a segítsége. (Ettől klasszabb élmény csak az volt, amikor én magam is kezelhettem már.) Ha úgy érzed, segíthet a problémád megoldásában, vágj bele. Előzetesen meg is kérdezheted tőle, hogy az adott problémára hatásos-e. De jó tudni, ez nem olyan, mint amikor beveszed a tuti pirulát és huss elszállt minden probléma. Van olyan is, amit egy fentebbi válaszoló írt, hogy még "házi feladatot" is kapsz, ami erősíti az oldás hatását.

Ajánlom azt is, hogy nézelődj itt a GYK-n, mert jó pár ilyen kérdés volt már, az azokra adott válaszok is érdekesek lehetnek számodra.

2009. márc. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem kétszer is átsegített nehéz időszakon. Beszélget is veled, de az izmaidból tudja leszűrni a dolgokat, és biztosan tud segíteni. Van amikor elég egyszer menni, de van olyan, hogy többszöri alkalom szükséges. Mindenképpen ajánlom, nem fogsz benne csalódni
2009. márc. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy skizofrén sráccal beszélgettem, aki nem volt teljesen jól, de az ismerősei is megerősítették, hogy sokkal jobban van mióta kineziológushoz jár előtte teljesen lezombult volt, mikor megismertem épp érettségire készült levelezőn.
2009. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!