Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kineziológusnál nem emlékszem...

Kineziológusnál nem emlékszem semmire a problémás évből. Kinek van ilyen jellegű tapasztalata?

Figyelt kérdés

Voltam kineziológusnál. Azt mondja, 13 éves koromban történt valami, ami bennem bűntudatot kelt, és nem tudtam feldolgozni. Semmi ilyenre nem emlékszem 13 éves koromból. Volt történés 9 évesen, meg 15 évesen is, el is mondtam neki, de csak a 13 éves koromat mondogatja. Azóta is gondolkodom, de nem jut eszembe semmi.

Járt már így valaki?


2011. ápr. 28. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam kineziológusnál. Nekem nem évszámot mondott, hanem egy olyan élethelyzetet, olyan szitut, amelyből a problémám eredt. És abban a percben elém is villant az a kép, ami "anno" történt, tehát konkrétan tudtam a probléma eredetét.

Ha hiába kutatsz az emlékeidben, esetleg próbáld meg egy másik kineziológusnál is.

2011. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!