Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mandulaműtét utáni gyógyulást...

Mandulaműtét utáni gyógyulást mivel gyorsíthatom fel?

Figyelt kérdés
Étrend, gyógyteák, egyéb praktikák érdekelnek :)
2011. márc. 25. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
sok cataflan..
2011. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csupa olyan ételt egyél, amelynek nagy a tápereje, de könnyen lecsúszik a torkodon. Erőleves, madártej. Emlékszem nekem akkor édesanyám a nyers tojás sárgáját habosra keverte kristálycukorral egy bögrébe és azt ettem. A tojás sárgájában is sok a táperő.

Néhány nap múlva (ha már egy kicsit könnyebbnek érzed a torkod) naponta ehetsz egy-egy kanál mézet. Ezzel vigyázz, mert ha nem folyik le a torkodon, akadályozhatja a seb gyógyulását, viszont nagyon sok táperő van benne.

2011. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igyál rengeteget!!!!!

Tapasztalat!!!

2011. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy másfajta műtét után szedtem homeopátiás készítményt: Arnica Montana 15-ös, kétóránként 5 golyúcskát. Segíti a sebgyógyulást (egy csomó más hatása is van egyébként). Lehet hinni benne, vagy nem hinni, nekem működött több esetben is. Tényleg szignifikáns hatása van. Veszíteni nem sokat veszítesz vele (600 Ft körül van). Én nagyon ajánlom!
2011. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!